Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Windows XP Service Pack 3 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Windows XP Service Pack 3 logo

Windows XP Service Pack 3

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  308 Mb
 • System operacyjny:
  Windows XP
 • Producent:
  Microsoft Corp.
 • Ilość pobrań:
  3788
Windows XP Service Pack 3 miniaturka

Windows XP Service Pack 3 pobierz!

Opis programu

Wersja jest nakładką na system operacyjny Microsoft Windows Xp, jednak przeznaczoną dla osób, które nie mają dostępu do łącza internetowego ze swojego komputera. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem jest dokonanie aktualizacji on-line, jednak przy braku tego rodzaju możliwości możliwe jest  pobranie aktualizacji w formie przedstawionego pliku i ręczne dokonanie instalacji z płyty lub innego nośnika danych, na przykład pen drive.

Dodatkowo ta wersja aktualizacji zawiera kilka nowych elementów, w tym newralgiczne łatki dotyczące bezpieczeństwa. Inna kwestią jest obecność kilku usprawnień, jednak większość użytkowników standardowych, nie odczuje ich obecności.

Plik można nagrać na płytę jako obraz i wygodnie dokonać instalacji uaktualnienia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest podejmowanie tego typu aktywności przez administratorów systemów bez dostępu do internetu, lub z łączem o małej przepustowości, ponieważ jedna kopia może dokonać instalacji na dowolnej liczbie stanowisk.

Wbrew pozorom, aktualizacja jest jak najbardziej zalecana do instalacji. Dotyczy to także jak najbardziej użytkowników nie komercyjnych i domowych, ponieważ zawiera wspomniane wcześniej nowsze wersje zabezpieczeń.

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż powinniśmy zwracać uwagę na źródła, z którego pochodzą pliki aktualizacyjne. Nasz plik jest w pełni autoryzowany przez Microsoft, co można sprawdzić choćby przez sumę kontrolną. Takie podejście gwarantuje maksimum bezpieczeństwa oraz swobodę działania w kontekście ulepszania mechanizmów systemu jak i szeroko rozumianej aktualizacji.


Zalety i Wady

+ Możliwość użycia na wielu stanowiskach
+ Możliwość aktualizacji do SP 3 z pominięciem wcześniejszych wersji SP
- Stosunkowo mała ilość poprawionych znanych już wcześniej błędów

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Windows XP Service Pack 3 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info