Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Java Runtime Environment 6 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Java Runtime Environment 6 logo

Java Runtime Environment 6

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  10 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Sun Microsystems
 • Ilość pobrań:
  3828
Java Runtime Environment 6 miniaturka

Java Runtime Environment 6 pobierz!

Opis programu

Program, a właściwie środowisko Java Runtime Environment to swoista platforma, która pozwala na uruchamianie aplikacji napisanych w języku Java. Do swojego działania używa tak zwanej wirtualnej maszyny Javy, klas tego języka oraz bibliotek i plików pomocniczych.

Aplikacja jest izolowaną platformą, która umożliwia działanie programów napisanych w języku Java, ale dodatkowo uzupełnia ich działanie w potrzebne biblioteki i rozszerzenia. Do wielu aktywności internetowych jest niezbędna dla sprawnego i pełnego funkcjonowaniu, przykładowo zaawansowanych czatów lub interfejsów witryn, ale potrzebna jest także w niektórych sytuacjach przy działaniu aplikacji platformowych. Dodatkowo platforma wspomaga działanie takich języków jak Jython oraz implementacji Pythona w środowiskach nie Linuksowych.

Siłą platformy jest opracowanie wersji niemal na wszystkie wersje systemów operacyjnych, w tym na te najbardziej popularne czyli Microsoft Windows, dystrybucje Linuksa, Solaris, oraz Mac OS. Dzięki temu programy pisane z dedykacją dla tego środowiska mogą być uruchamiane na róznych platformach z uwzględnieniem dużej dawki przenośności.

Dzisiejsza wersja jest bardzo wydajnym środowiskiem, co we wcześniejszych wersjach, zwłaszcza na systemy Microsoft Windows, bywało problemem. Aplikacja w obecnej wersji działa sprawnie i szybko, dodatkowo nie obciążając zasobów systemowych. Dodatkowo implementacja technologii w kontekście szybkiej kompilacji i uruchamiania powoduje stan, w którym program nie ustępuje w parametrach działania kompilatorów innych języków.


Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Java Runtime Environment 6 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info