Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
CCleaner 2.23.993 pobierz - cc cleaner - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

CCleaner 2.23.993 logo

CCleaner 2.23.993

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  2.8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
 • Producent:
  Piriform Ltd.
 • Ilość pobrań:
  12949
CCleaner 2.23.993 miniaturka

CCleaner 2.23.993 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie CCleaner, czyli Crap Cleaner jest to bezpłatny i do tego bardzo dobry program, kótry ogólnie rzecz mówiąc służy do usuwania zbędnych śmieci z systemów z rodziny Windows. Dzięki zastosowaniu właśnie tego programu jakim jest CCleaner system chodzi zdecydowanie szybciej i efektywniej, ponieważ na dysku twardym komputera jest znacznie więcej wolnego miejsca. Zresztą sam program czyści dysk ze śmieci w bardzo krótkim czasie, dlatego też jego użycie nie powinno być dla nikogo uciążliwe.

Osoba korzystająca z programu ma do dyspozycji aż trzy zakładki, czyli Cleaner, Narzędzia i Problemy, z czego oczywiście każda z tych zakładek posiada zupełnie inne funkcje i można za ich pomocą dokonywać różnego rodzaju operacji, które rzecz jasna mają na celu usuwanie zbędnych plików z dysku twardego komputera.

Za pomocą programu CCleaner można usuwać między innymi niepotrzebne pliki z Internet Explorer, taki jak cookies, historię, wpisywane ostatnio adresy, czy też tymczasowe pliki internetowe, dodatkowo CCleaner usuwa także zbędne pliki z systemów, takie jak schowek, pliki znajdujące się w koszu, zrzuty pamięci, i wiele różnych innych niepotrzebnych zupełnie plików.

Co więcej za pomocą programu można usuwać także i wiele różnych innych niepotrzebnych plików pochodzących z innych aplikacji, które są zainstalowane na dysku. Do tego właśnie służy zakładka ?Narzędzia?. Co ważne można także usuwać zbędne pliki znajdujące się w autostarcie, dzięki czemu komputer uruchamia się zdecydowanie szybciej.

Zakładka ?Problemy? pozwala na sprawdzenie integralności rejestru oraz także plików. Jeżeli chcemy sprawdzić, czy występują jakieś błędy, należy w tej zakładce uruchomić skanowanie.


Zalety i Wady

+ Szybkie i bezproblemowe czyszczenie dysku ze zbędnych plików.
+ Program jest bezpłatny.
+ Szerokie zastosowanie.
+ Bezpieczny tryb pracy.
- Program dostępny tylko dla użytkowników systemów Windows.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu CCleaner 2.23.993 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: zbigniewszumignie@neostrada pl dodano: 2011-10-31 11:08:38
bardzo cenny program-dziekuje-thanks

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info