Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Odkurzacz Professional 11.3.0808 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Odkurzacz Professional 11.3.0808 logo

Odkurzacz Professional 11.3.0808

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  7,1 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
 • Producent:
  FranmoSoft
 • Ilość pobrań:
  4944
Odkurzacz Professional 11.3.0808 miniaturka

Odkurzacz Professional 11.3.0808 pobierz!

Opis programu

Program, który posiada dość specyficzną nazwę, czyli Odkurzacz Professional jest to bezpłatny i do tego polski program, który służy do czyszczenia dysków twardych komputerów z zupełnie niepotrzebnych plików tymczasowych, jedynie zajmujących miejsce na dysku.

Program Odkurzacz Professional jest naprawdę bardzo wszechstronny, choćby dlatego, ze rozpoznaje on aż kilkaset typów plików tymczasowych, dzięki czemu na pewno nie zostanie skasowane nic innego z dysku. Co więcej program ten wykrywa też najpopularniejsze pliki i foldery, które zostały utworzone przez tak zwane trojany, i przez różne oprogramowania szpiegujące, a także nawet i pliki, które pojawiły się na dysku po przejrzeniu witryn o tematyce erotycznej, które również mogą być dla komputera bardzo niebezpieczne.

W sam skład programu Odkurzacz Professional wchodzą także takie moduły jak Monitor Czystości dysku, który informuje użytkownika komputera o stopniu zaśmiecenia dysku twardego, Monitor Instalacji Oprogramowania, który ma za zadanie usuwać wszystkie pozostawione pliki z dysku, które pozostały po odinstalowanych już programach, Force Delete, który jest modułem umożliwiającym usunięcie plików, które normalnie nie dają się usuwać, a także posiada i moduł RealTime LatestViruses, który to moduł informuje nas o wykrytych zagrożeniach z kilku ostatnich minut.

Jak więc widać funkcjonalność tej aplikacji jest naprawdę niemała, dzięki czemu też  cieszy się ona naprawdę bardzo dużą popularnością.


Zalety i Wady

+ Szeroka funkcjonalność.
+ Program jest bezpłatny.
+ Kilka modułów czyszczenia.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Odkurzacz Professional 11.3.0808 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: MeryKrysmas dodano: 2010-12-30 21:17:17
To przestarzała 11-ta wersja... polecam generację 12-tą.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info