Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Norton Partition Magic 8.0 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Norton Partition Magic 8.0 logo

Norton Partition Magic 8.0

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  22.7 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Symantec Corporation
 • Ilość pobrań:
  3462
Norton Partition Magic 8.0 miniaturka

Norton Partition Magic 8.0 pobierz!

Opis programu

Program Norton Partition Magic jest to naprawdę bardzo dobry program, który umożliwia ego użytkownikom łatwą i szybką zmianę Rozmiarów partycji dyskowych. Co więcej program Norton Partition Magic umożliwia także dzielenie lub łączenie partycji, oraz odzyskiwanie i kasowanie danych. Wszystkie operacje dokonywać można bez żadnego ryzyka jeżeli chodzi o utratę zapisanych danych na dyskach.

Dzięki wygodzie obsługi programu Norton Partition Magic można zrezygnować zupełnie z używania systemowego, podobnego programu fdisc, który jednak posiada bardzo ograniczoną funkcjonalność. Program Norton Partition Magic umożliwia także i zmianę wielkości partycji NTFS na dyskach oraz tak zwanych klastrów na bieżąco, do czego nie jest wymagane nawet zrestartowanie systemu.

Program obsługuje partycje, które posiadają nawet to 160GB wielkości, co więcej jest ona doskonałym wsparciem także dla partycji Linux Ext3, USB2, GRUB, oraz Fire Wire.

Program Norton Partition Magic umożliwia nawet ukrywanie wybranych partycji w celach bezpieczeństwa, a także i tworzy zupełnie oddzielne partycje na dyskach, które są przeznaczone dla kopii zapasowych, dzięki czemu można skutecznie zachować porządek na dysku. Co więcej dzięki tej aplikacji możliwe jest nawet testowanie oprogramowania na oddzielnej partycji.

Do tego program Norton Partition Magic posiada inne przydatne funkcje, takie jak na przykład wybór systemu który ma zostać załadowany czy też na przykład tworzenie kopii zapasowych.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie.
+ Wsparcie dla wielu partycji.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Norton Partition Magic 8.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: profipc dodano: 2010-07-26 20:37:27
Całkiem fajny programik - polecam

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info