Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
WinZip 12.1 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

WinZip 12.1 logo

WinZip 12.1

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  13.0 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  WinZip International LLC
 • Ilość pobrań:
  5919
WinZip 12.1 miniaturka

WinZip 12.1 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie WinZip można określić już mianem programu wręcz legendarnego jeżeli chodzi o programy kompresujące pliki. Pomimo tego, że istnieje już od bardzo długiego czasu, nadal znajduje się w ścisłej czołówce jeżeli chodzi właśnie o tego typu programy.

Program WinZip, który można zaliczyć do jednego z najbardziej popularnych obsługuje naprawdę wiele formatów plików, między innymi takich jak: ZIP, który est oczywiście formatem własnym, ARC, CAB, LZH, RAR, TAR, Z, GZ, TAZ, LZEXPAND, TGZ, BinHex, MIME i wiele innych. Ważne jest także to, że format RAR jest obsługiwany ale tylko jeżeli chodzi o rozpakowywanie takich plików.

Program WinZip posiada naprawdę wszystkie niezbędne opcje i funkcje, tworzy on nawet samo rozpakowujące się archiwa, a także integruje się z systemowym Eksploratorem. Co więcej WinZip potrafi jednocześnie dekompresować wiele plików jednocześnie, dzielić takie pliki na mniejsze, oraz co ważne pozwala na zabezpieczenie skompresowanych plików hasłem, dzięki czemu żadna niepowołana osoba nie będzie miała do nich dostępu. Samo hasło jest szyfrowane naprawdę silnym, bo aż 128 - bitowym, lub też nawet 256 ? bitowym kluczem.

Jedna z nowszych wersji programu WinZip, czyli wersja 11 jest pierwszą wersją od czasu przejęcia WinZip International przez inną dużą firmę, jaką niewątpliwie jest firma Corel Corporation, co więcej aplikacja w najnowszej wersji to ogromy skok technologiczny aplikacji, zwłaszcza jeżeli chodzi o algorytm pakowania, ale i o prędkość działania i stabilność.


Zalety i Wady

+ Program obsługuje wiele formatów plików.
+ Bardzo prosty w obsłudze.
+ Wsparcie dla wielu platform systemowych.
+ Bardzo duża popularność.
+ Możliwość skutecznego szyfrowania archiwów skompresowanych plików.
+ Szybki tryb konwersji przy pakowaniu i rozpakowywaniu.
+ Możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu WinZip 12.1 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info