Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
WinRAR 3.80 pobierz - rar free download - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

WinRAR 3.80 logo

WinRAR 3.80

 • Licencja:
  Shareware
 • Rozmiar:
  1.2 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  RARLAB
 • Ilość pobrań:
  36647
WinRAR 3.80 miniaturka

WinRAR 3.80 pobierz!

Opis programu

Aplikacja o nazwie WinRAR jest to jeden z tak naprawdę najlepszych programów, służących do kompresji różnego typu plików. program WinRAR obsługuje wiele formatów, takie jak na przykład RAR, który jest akurat formatem własnym, ale także i najbardziej popularny format ZIP. Co więcej program ten obsługuje także, choć nie wypełni, ponieważ tylko może rozpakować, takie formaty plików ja na przykład CAB, ACE, UUE, JAR, ISO i kilka innych formatów, a także i za pomocą WinRAR można skonwertować pliki do formatu TGZ i umożliwia on tworzenia samo rozpakowujących się archiwów.

Za pomocą WinRAR można kompresować różne rodzaje plików, na przykład pliki tekstowe, muzyczne oraz graficzne, a dzięki temu, że zastosowano w nim zaawansowane algorytmy kompresowania, to czynność jest nie dość że szybka, to jeszcze także bardzo wydajna, a skonwertowane pliki posiadają naprawdę bardzo wysoką jakość.

Kompresja plików w programie WinRAR może się odbywać za pomocą różnych trybów.  Są to tryby normalny, szybki i najlepszy, co może znacznie ułatwiać i przyspieszać samą kompresję.

Dzięki temu, że w aplikacji WinRAR użyto także specjalny algorytm szyfrujący archiwa o nazwie AES, czyli  Advanced Encryption Standard, który jest oparty na 128 ? bitowym kluczu, co zapewnia naprawdę skuteczne szyfrowanie archiwów, co bezpośrednio przekłada się na komfort użytkownika jeżeli chodzi właśnie o bezpieczeństwo plików skompresowanych przez program.


Zalety i Wady

+ Program obsługuje wiele formatów plików.
+ Zastosowanie algorytmu szyfrującego AES.
+ Program jest stosunkowo prosty w obsłudze.
+ Obsługa praktycznie każdej platformy systemowej.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu WinRAR 3.80 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: kool9906 dodano: 2012-02-05 18:44:01
fajne działają

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info