Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
MagicISO Maker 5.5 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

MagicISO Maker 5.5 logo

MagicISO Maker 5.5

 • Licencja:
  Shareware
 • Rozmiar:
  2.92 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  MagicISO
 • Ilość pobrań:
  2654
MagicISO Maker 5.5 miniaturka

MagicISO Maker 5.5 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie MagicISO Maker jest to naprawdę bardzo przydatne i wielofunkcyjne narzędzie, które służy do tworzenia obrazów dysków CD oraz DVD. Cop więcej za pomocą tejże właśnie aplikacji można także wypalać płyt CD, a także i nawet wykonywać kopie zapasowe płyt CD i DVD.

Dzięki programowi MagicISO Maker można naprawdę prędko i łatwo edytować, tworzyć i konwertować większość najpopularniejszych formatów jakie posiadają obrazy dysków. Już sama edycja może polegać na dodawaniu, kasowaniu, zmianach nazw, usuwaniu plików wewnątrz plików obrazów, co doskonale uwidacznia szerokość zastosowania programu MagicISO Maker.

Dzięki temu, że program MagicISO Maker do swojego działania wykorzystuje przeglądarkę internetową Internet Explorer, to nawet i początkujący użytkownicy tejże właśnie aplikacji z jej obsługą nie powinni mieć nawet najmniejszych problemów, co zdecydowanie może zwiększać grono użytkowników tego właśnie programu.

Niestety program posiada również i wady, a mianowicie przez to, że do działania wykorzystuje on przeglądarkę Internet Explorer, to jest to aplikacja dedykowana praktycznie tylko i wyłącznie dla użytkowników systemów operacyjnych z rodziny systemów Windows, co jest dużym ograniczeniem w rozpowszechnianiu tej aplikacji, ze względu na dużą popularność innych platform systemowych. Co więcej awaryjna przeglądarka Internet Explorer sprawia, że często MagicISO Maker nie funkcjonuje prawidłowo, jednak można to poczytać błędami Microsoft. Nie mniej implementacja właśnie tej przeglądarki powoduje swoiste, często występujące problemy.


Zalety i Wady

+ Stosunkowo szerokie zastosowanie.
+ Możliwość wypalania płyt.
+ Bardzo prosta obsługa programu.
- Zastosowanie tylko przy systemach z grupy Windows.
- Stosunkowo wysoka awaryjność spowodowana przeglądarką Internet Explorer.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu MagicISO Maker 5.5 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info