Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL logo

Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL

Aktualizacja: 2009-11-5 22:47
 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  10,1 MB
 • System operacyjny:
  Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
 • Producent:
  Lavalys Consulting Group, Inc
 • Ilość pobrań:
  15234
Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL miniaturka

Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL pobierz!

Opis programu

Program o nazwie Everest Ultimate Edition jest to bardzo rozbudowana odmiana wyśmienitego programu służącego do identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych w komputerze. Dzięki temu programowi możemy wyświetlić naprawdę szczegółowe informacje dotyczące komponentów w komputerze. Są to między innymi procesor, płyta główna, pamięci, chipsety, karta graficzna, dyski twarde i wiele innych komponentów.

Ze względu na to, że program Everest Ultimate Edition wyświetla nie tylko szczegółowe informacje o komponentach, ale także informacje o zdecydowanie większej ilości komponentów aniżeli inne tego typu programy, cieszy się on naprawdę bardzo dużą popularnością.

W edycji Ultimate, która jest zdecydowanie bardziej rozbudowana aniżeli edycja Home tego programu, wyświetlane są także i szczegółowe informacje o dodatkowych opcjach, takich jak na przykład zainstalowany system operacyjny, ogólne oprogramowanie i stan zabezpieczeń komputera, co więcej program Everest Ultimate Edition posiada także rozbudowany w stosunku do wersji Home moduł diagnostyczny.

Intuicyjny i do tego polskojęzyczny interfejs pozwala na bezproblemową obsługę programu pomimo mnogości dostępnych opcji. Nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć żadnego problemu z jego obsługą, co jest naprawdę bardzo korzystne w programie Everest Ultimate Edition.

Everest Ultimate Edition jest to tak naprawdę kontynuacja bardzo popularnego programu o nazwie AIDA 32.


Zalety i Wady

+ Intuicyjny interfejs.
+ Program jest wręcz dziecinnie prosty w obsłudze.
+ Bardzo szerokie zastosowanie.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Everest Ultimate Edition 5.30.1900 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: patita dodano: 2011-10-08 13:03:29
skype nie wykrywa mi kamerki i nie umiem sobie z tym poradzić, jaki program ściągnąć, chciałabym tez usprawnić sterowniki, bo ciągle coś źle działa, najczęściej mikrofon (wejście), ale też wejście od głośników i wejscia USB. proszę o pomoc

Napisał/a: andyie dodano: 2011-01-27 18:26:04
Dzięki

Napisał/a: andyie dodano: 2011-01-27 18:25:32
Dzięki

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info