Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Winamp Full 5.56 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Winamp Full 5.56 PL logo

Winamp Full 5.56 PL

Aktualizacja: 2009-11-5 22:59
 • Licencja:
  Adware
 • Rozmiar:
  9.4 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Nullsoft, Inc.
 • Ilość pobrań:
  24268
Winamp Full 5.56 PL miniaturka

Winamp Full 5.56 PL pobierz!

Opis programu

Program Winamp jest jedną z najbardziej znanych aplikacji na platformy systemów Microsoft Windows dedykowanej odtwarzaniu muzyki. Pod względem funkcjonalności jest to potężne narzędzie, które pozwala na odtwarzanie ogromnej ilości formatów jak i na podejmowanie różnorodnych opcji w zakresie odtwarzania.

Budowa odtwarzacza opiera się na schemacie modułowym, a kolejne dokery można przemieszczać lub łączyć w całość. Wygląd standardowy jest czytelny i usystematyzowany w taki sposób, aby pozwalać na szybki dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji. Dodatkowo możliwe jest zmienianie wyglądu poprzez skórki, których dużą liczbę znajdziemy w internecie. Możliwe jest także stworzenie własnej skórki.

W zakresie odtwarzania na uwagę zasługuje bardzo dobry korektor graficzny, który możemy włączyć do standardowego widoku jako doker. Innymi możliwościami w zakresie dokerów jest włączenie wizualizacji, które można wyświetlać także w trybie pełno ekranowym.

Aplikacja pozwala na odtwarzanie wielu typów plików muzycznych i filmowych. Potrafi obsługiwać także płyty audio. W zakresie filmów obsługiwane jest także dość duże pole typów. Możliwe jest także konwertowanie ścieżek z płyt audio na pliki typu wav lub mp3.

Znaczne rozszerzenie funkcji programu możemy uzyskać za pomocą instalacji dość dużej ilości dostępnych wtyczek. Publikowane dokumentacje pozwalają także na tworzenie własnych rozszerzeń.


Zalety i Wady

+ bardzo duża ilość dostępnych rozszerzeń
+ duża ilość obsługiwanych typów
+ budowa modułowa pozwalająca na duży stopień personalizacji

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Winamp Full 5.56 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: ważne45 dodano: 2012-10-07 10:51:36
jak ja to mam kurwa ściągnoć

Napisał/a: kujawy dodano: 2012-03-11 19:51:51
legalize it

Napisał/a: we dodano: 2011-12-22 18:10:27
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeds

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info