Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
RealPlayer SP 1.0 pobierz - odtwarzacz rmvb - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

RealPlayer SP 1.0 logo

RealPlayer SP 1.0

 • Licencja:
  Adware
 • Rozmiar:
  0.52 MB
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  RealNetworks
 • Ilość pobrań:
  12561
RealPlayer SP 1.0 miniaturka

RealPlayer SP 1.0 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie Real Player jest to popularny program do odtwarzania plików multimedialnych, który został opracowany przez firmę RealNetworks. Zastosowanie tego programu jest naprawdę szerokie, dlatego też cieszy się on tak dużą popularnością.

Dzięki aplikacji Real Player można odtwarzać wiele formatów plików multimedialnych, takich jak między innymi formaty RealVideo oraz RealAudio, MP3, MPEG-4, Quick Time i inne. Jak więc widać jest to stosunkowo szeroka gama odtwarzanych przez program formatów plików multimedialnych, dzięki czemu i jego zastosowanie jest naprawdę bardzo szerokie.

Co więcej aplikacja Real Player umożliwia także, oprócz odtwarzania plików multimedialnych, nagrywanie płyt CD oraz transfer plików do odtwarzaczy przenośnych, co w dzisiejszych czasach również jest bardzo przydatną funkcją. Mogą to być takie odtwarzacze jak na przykład iPod'y, odtwarzacze MP3 czy też urządzenia Windows Media. Co więcej dzięki programowi Real Player możliwe jest także wyszukiwanie różnych multimediów w internecie, posiada także biblioteki multimediów, radio internetowe, oraz posiada zintegrowaną przeglądarkę internetową, która została oparta na przeglądarce Internet Explorer.

Dzięki swojej wszechstronności odtwarzacz Real Player cieszy się sporym powodzeniem wśród internautów i użytkowników komputerów, głównie dlatego, że narzędzie to pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Można więc za pomocą tylko tego jednego programu odtwarzać muzykę, filmy i inne multimedia, dzięki czemu nie jest wymagana instalacja innych programów do odtwarzania poszczególnych plików multimedialnych.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie odtwarzacza.
+ Możliwość odtwarzania wielu formatów plików multimedialnych.
+ Program jest kompatybilny z przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi.
+ Możliwość nagrywania płyt z poziomu programu.
- Konkretne wymagania systemowe.
- Najnowsza wersja Real Player dedykowana jest tylko dla minimum 32-bitowych systemów Windows XP, oraz Windows Vista, co jest sporym ograniczeniem.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu RealPlayer SP 1.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info