Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
DVD Shrink 3.2.0.15 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

DVD Shrink 3.2.0.15 logo

DVD Shrink 3.2.0.15

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  1,5 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Dvdshrink.org
 • Ilość pobrań:
  3150
DVD Shrink 3.2.0.15 miniaturka

DVD Shrink 3.2.0.15 pobierz!

Opis programu

DVD Shrink jest to naprawdę bardzo proste narzędzie, które służy głównie do tworzenia kopii zapasowych płyt DVD na inną płytę DVD, DC lub też nawet na dysk twardy komputera. Dzięki temu właśnie programowi, jakim jest DVD Shrink można wycinać jedynie poszczególne rozdziały, ścieżki dźwiękowe, napisy, opcje podglądu, menu, a także można edytować stare i tworzyć zupełnie nowe kompilacje DVD.

Aplikacja DVD Shrink nadaje się jednocześnie bardzo dobrze do tego, aby za jej pomocą móc kompresować pliki audio i video. Kompresja ta jest naprawdę bardzo efektywna, ponieważ można 8 ? gigowy film nagrać już na 4 ? gigową płytę DVD  i to bez zbyt dużej straty jakości samego pliku multimedialnego. Dodatkowo jeszcze program DVD Shrink umożliwia bardzo przydatną opcję nagrywania stworzonych kopii zapasowych na płytę DVD, niemniej jednak, że do wykonania takiej właśnie czynności konieczne jest podsiadanie na komputerze zainstalowanego programu Nero Burning ROM. Jeżeli natomiast używamy jakiegokolwiek innego programu do nagrywania płyt CD i DVD, to wystarczy w takim przypadku jedynie zapisać przygotowaną kompilację do formatu ISO na dysk twardy komputera, a następnie można już nagrać ją na płytę za pomocą wybranej przez nas aplikacji do nagrywania płyt.

Sporą zaletą programu DVD Shrink jest także i to, że est on zupełnie bezpłatny, dzięki czemu może się nim cieszyć zdecydowanie większe grono użytkowników, a także i można go szybko pobrać z internetu jeżeli nastąpi potrzeba nagrania jakiejś kopi zapasowej płyty.


Zalety i Wady

+ Program jest całkowicie bezpłatny.
+ Szerokie zastosowanie.
+ Dobra kompilacja.
- Aby nagrać kopię z poziomu programu konieczne jest posiadanie programu Nero Burning ROM.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu DVD Shrink 3.2.0.15 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: szymon9128 dodano: 2010-07-16 00:00:01
to jest batdzo stare

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info