Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Any Video Converter 2.7.6 pobierz - wideo konwerter - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Any Video Converter 2.7.6 logo

Any Video Converter 2.7.6

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  14.7 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  Any-Video-Converter.com
 • Ilość pobrań:
  11484
Any Video Converter 2.7.6 miniaturka

Any Video Converter 2.7.6 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie Any Video Converter jest naprawdę bardzo dobrą aplikacją, które pozwala jej użytkownikom na szybką konwersję plików video pomiędzy różnymi formatami plików. Program ten w głównej mierze charakteryzuje się naprawdę bardzo wysoką jakością plików wyjściowych, a także i wsparciem dla najpopularniejszych formatów plików video, takich jak na przykład DviX, XviD, RMVB, DVD, MPEG, AVI, RM, MOV i wielu innych formatów.

Bardzo dużym, plusem, jakim może się pochwalić program Any Video Converter jest to, że możliwa jest za jego pomocą także i konwersja formatów, które są przeznaczone typowo dla komputerów czy też na przykład telefonów komórkowych, czego wiele innych tego typu programów niestety jeszcze nie udostępnia.

Już nawet dla samego formatu MP4 twórcy programu Any Video Converter przygotowali naprawdę wiele możliwości jeżeli chodzi o konfigurację dźwięku i obrazu. Tymi możliwościami są na przykład rozmiar video czy też próbkowanie audio.

Program Any Video Converter jest także przyjazny nawet dla początkujących użytkowników, oraz umożliwia bezproblemowe przetwarzanie plików video do tylko jednego, określonego formatu. Co więcej Any Video Converter posiada również wbudowana opcję, jaką jest podgląd filmów przed konwersją i to w czasie rzeczywistym, a także i posiada funkcję pobierania filmików video z takich serwisów jak YouTube czy też Google Video.

Ważne jest także to, że program Any Video Converter jest zupełnie bezpłatny, dzięki czemu dostęp do niego jest bezproblemowy.


Zalety i Wady

+ Obsługa wielu formatów plików.
+ Program jest zupełnie bezpłatny.
+ Wsparcie dla formatów dedykowanych na komputery i telefony komórkowe.
+ Możliwość podglądu filmów w czasie rzeczywistym.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Any Video Converter 2.7.6 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Online Free Software dodano: 2011-09-14 14:28:28
Online Free Software store offer latest and user friendly software like Discount Software Download, data recovry, Online Free Software, Virus Protection Software, Mac Video Converter, Windows software, Mac OS software, educational discount software, Games Software, iPhone, iPod, iPad video convter software.

Napisał/a: Rena dodano: 2011-09-11 10:41:03
Witam, Czy program przerobi format mts do avi? Lub jakiegokolwiek innego, z który mogłabym otworzyć na tv lub kilka takich filmoków połączyć w jeden. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że uzyskam pomoc. Renata

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info