Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Acala 3GP Movies Free 3.1.1 download - konwertowanie 3gp - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Acala 3GP Movies Free 3.1.1 logo

Acala 3GP Movies Free 3.1.1

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  3.0 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
 • Producent:
  Acala Software
 • Ilość pobrań:
  3094
Acala 3GP Movies Free 3.1.1 miniaturka

Acala 3GP Movies Free 3.1.1 pobierz!

Opis programu

Acala 3GP Movies Free jest to jak najbardziej profesjonalny program, który służ do konwersji wiele różnych najpopularniejszych formatów plików video, takich jak na przykład AVI, MPEG, VOB, DviX, XviD i wielu innych formatów plików, do formatu 3GP, który to  format plików jest najczęściej spotykany w telefonach komórkowych. Właśnie dzięki programowi Acala 3GP Movies Free można bez żadnego problemu przemieść nasze ulubione filmiki video do naszego telefonu komórkowego.

Program Acala 3GP Movies Free jest naprawdę bardzo prosty w obsłudze, a już nawet sam proces konwersji jest wręcz dziecinie prosty, dlatego też nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć z nim żadnego problemu.

Aby skonwertować jakiś konkretny plik, wystarczy jedynie wskazać na odpowiedni plik video, a następnie jeszcze tylko ustalić rozdzielczość i jakość video. Konieczne jest jeszcze w jedynie naciśnięcie przycisku Start, a film zostanie już skonwertowany bez naszego, nawet najmniejszego udziału. Skonwertowany film zapisuje się domyślnie na dysku C w folderze programu Acala3GPMovies, choć oczywiście istnieje również możliwość zmiany miejsca, gdzie mają się te filmy zapisywać.

Następnym atutem, jaki może się pochwalić program Acala 3GP Movies Free jest niewątpliwie niewielki rozmiar a także i naprawdę niewielkie wymagania systemowe. Co więcej program ten oparty jest na licencji Freeware, co oczywiście oznacza, że Acala 3GP Movies Free jest to aplikacja jak najbardziej bezpłatna.


Zalety i Wady

+ Niewielki rozmiar.
+ Niewielkie wymagania systemowe.
+ Wysoki stopień konwersji.
+ Prosta obsługa.
+ Program jest bezpłatny.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Acala 3GP Movies Free 3.1.1 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info