Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Napiprojekt 1.0.6.2 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Napiprojekt 1.0.6.2 logo

Napiprojekt 1.0.6.2

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  1.23 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Napiprojekt.pl
 • Ilość pobrań:
  6602
Napiprojekt 1.0.6.2 miniaturka

Napiprojekt 1.0.6.2 pobierz!

Opis programu

Przydatny program o nazwie Napiprojekt jest programem służącym do automatycznego pobierania i dopasowywania napisów filmowych bezpośrednio z internetu. Jest to naprawdę bardzo przydatny program, dzięki któremu można zaoszczędzić wiele czasu na wyszukiwanie odpowiednich napisów do konkretnych filmów, co więcej samo działanie tej aplikacji jest stosunkowo szybkie i bezproblemowe.

Obsługa programu Napiprojekt jest wręcz dziecinnie prosta, ponieważ wystarczą tak naprawdę jedynie dwa kliknięcia myszką, aby móc pobrać z internetu wyszukane przez program napisy do odpowiednich wersji filmów.

Program Napiprojekt polecany jest szczególnie dla osób, które oglądają naprawdę dużo filmów na swoim komputerze, ponieważ można naprawdę dzięki niemu zaoszczędzić wiele czasu, który trzeba byłoby przeznaczyć na przeglądanie stron internetowych w celu odnalezienia odpowiednich napisów. Co więcej wszystkie te procesy wykonywane przez program odbywają się w tle, dlatego też praca aplikacji Napiprojekt nie przeszkadza użytkownikowi w innych czynnościach wykonywanych na komputerze.

Aby pobrać napisy wystarczy jedynie kliknąć na filmie prawym przyciskiem myszy i wybrać opcji ?Znajdź i dopasuj napisy?, a aplikacja wyszuka je już bez naszego udziału, a jedyne co jeszcze trzeba zrobić to pobrać zaproponowane przez aplikację napisy, które się zainstalują w filmie.


Zalety i Wady

+ Stosunkowo szybkie działanie.
+ Bardzo prosta obsługa programu.
+ Niewielkie wymagana systemowe.
- Sporadyczne błędy przy wyszukiwaniu i dopasowywaniu napisów

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Napiprojekt 1.0.6.2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: edi dodano: 2011-02-06 21:31:11
ok

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info