Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Expressivo 1.5.0 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Expressivo 1.5.0 PL logo

Expressivo 1.5.0 PL

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  33,87 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 2000/XP/Vista
 • Producent:
  IVO Software Sp. z o.o.
 • Ilość pobrań:
  5348
Expressivo 1.5.0 PL miniaturka

Expressivo 1.5.0 PL pobierz!

Opis programu

Program Expressivo, zwany też potocznie często Osobistym Lektorem jest programem, który pozwala na przekształcenie tekstu do mowy, która posiada naturalne i ludzkie brzmienie. Program Expressivo pozwala na stosunkowo wiele rzeczy, takich jak na przykład słuchanie całych książek, e ? maili, dowolnych tekstów, jakichś artykułów i różnych wiadomości. Co więcej program umożliwia odsłuchiwanie tekstu nie tylko na komputerze, ale także i na przykład na przenośnych odtwarzaczach MP3, dzięki czemu można słuchać dowolnych tekstów nawet nie siedząc przy komputerze. Program Expressivo jest też bardzo dobry w przypadku odtwarzania napisów w filmach, dzięki czemu nie trzeba ich czytać.

Aplikacja Expressivo zawiera wiele nowych opcji i funkcjonalności, do tego została ona oparta na bardzo dobrym silniku mowy IVONA, co zapewnia użytkownikom tego programu naprawdę bardzo wysoką jakość pod względem realistyki odsłuchiwanych tekstów.

Co więcej program Expressivo posiada także wbudowany agregator kanałów RSS, czyli Really Simple Syndication, który pozwala na wyświetlanie i czytanie informacji o tekstach.

Program posiada dwie podstawowe wersje, czyli oczywiście wersję pełną oraz wersję demonstracyjną, zwaną potocznie DEMO. Wersja demonstracyjna posiada jednak pewne ograniczenia, na przykład zamianę głoski ?u? na ?o?, co niewątpliwie może być uciążliwe, a także i wersja taka działa jedynie przez 60 dni.

Na stronie producenta istnieje możliwość pobrania dwóch wersji programu Expressivo, czyli wersję męską (Jacek), oraz wersję kobiecą (Ewa).


Zalety i Wady

+ Stosunkowo szerokie zastosowanie.
+ Bezproblemowa obsługa.
+ Możliwość odsłuchiwania tekstu na przenośnych odtwarzaczach.
+ Wersja kobieca i męska.
+ Silnik IVONA.
- Wersja demonstracyjna jest bardzo ograniczona i uciążliwa przez zmianę głosek.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Expressivo 1.5.0 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: krasnoludek34 dodano: 2012-01-25 11:48:53
czy trzeba to ściągać? można na necie to słuchać?

Napisał/a: krasnoludek34 dodano: 2012-01-25 11:47:44
jak to ściągnąć?

Napisał/a: alanjp dodano: 2011-12-06 14:59:06
jaki jest kod?

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info