Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full logo

K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  13,60 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 2000/XP/Vista/2003
 • Producent:
  Codec Guide
 • Ilość pobrań:
  12221
K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full miniaturka

K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full pobierz!

Opis programu

K-Lite Codec Pack Full jest to program zawierający zbiór kodeków VFM/ACM, a także filtrów DirectShow i jeszcze kilku innych narzędzie, za pomocą których możliwe jest odtwarzanie naprawdę bardzo wielu formatów plików audio i video. Co jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli posiada się wiele filmów, które są zapisane w rozmaitych formatach plików.

W wersji K-Lite Codec Pack Full zostało dodane pełne wsparcie dla zdecydowanie większej ilości formatów audio praz video, dlatego też jego funkcjonalność zwiększyła się zdecydowanie, co więcej także wersja ta posiada obsługę kodowania plików.

K-Lite Codec Pack Full jest przeznaczony tak naprawdę głównie dla użytkowników bardzo zaawansowanych a także i dla osób, które zajmują się tworzeniem multimediów, ponieważ osoby początkujące prawdopodobnie nie poradziły by sobie z nim ze względu na bardzo wysokie stopień zaawansowania tegoż właśnie programu.

Podobnie jak i wersja Standard, K-Lite Codec Pack Full posiada wbudowany odtwarzacz plików audio i video, który nosi standardową nazwę Media Player Classic. Odtwarzacz ten obsługuje cały gamę formatów plików multimedialnych, a bazuje on na popularnej platformie DirectShow.

Interfejs programu K-Lite Codec Pack Full jest naprawdę przyjazny, pod warunkiem jednak, żejego użytkownik będzie się oriwentował do czego służą wszystkie zaawansowane opcje programu, jednakże sam jego układ jest naprawdę przejrzysty.

Aplikacja ta jest poparta na licencji FreeWare, co oznacza oczywiście, że jest ona zupełnie bezpłatna, natomiast jeżeli chodzi o wymagania systemowe, to są one tutaj naprawdę niewielkie, co może nawet wręcz dziwić w stosunku do stopnia zaawansowania programu.


Zalety i Wady

+ Program jest bezpłatny.
+ Bardzo szerokie zastosowanie.
- Aplikacja przeznaczona tylko dla zaawansowanych użytkowników i dla osób tworzących multimedia

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu K-Lite Codec Pack 5.0.5 Full - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: andrzej dodano: 2012-11-01 16:25:29
lenow 3000 j SERISE

Napisał/a: jilewno dodano: 2012-09-15 16:50:14
enhy

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info