Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
DirectX 10 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

DirectX 10 logo

DirectX 10

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  78.7 MB
 • System operacyjny:
  Windows Vista
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  10020
DirectX 10 miniaturka

DirectX 10 pobierz!

Opis programu

Platforma DirectX rozwijana jest już od dość dłuższego czasu. Wersja 10 to już mocno wyspecjalizowane narzędzie, bez którego renderowanie zaawansowanej grafiki w kontekście systemów z rodziny Microsoft Windows jest na dzień dzisiejszy niemożliwe. Generalnie DirectX w wersji 10 dedykowany jest systemowi Microsoft Windows Vista. Nie zaleca się instalowania tej wersji w systemach Windows XP, ponieważ może to spowodować problemy z jego stabilnością oraz ogólnym renderowaniem grafiki w grach czy bardziej wymagających programach używających zaawansowanej grafiki.

Bardzo ważnym faktem jest zagadnienie, iż nie jest ważna wersja językowa, ponieważ nie ma to żadnego wpływu na działanie platformy w systemie. Najczęściej DirectX kojarzony jest ze wspomaganiem renderowania grafiki, jednakże są to także biblioteki wspomagające odtwarzanie dźwięku.

Ogólnie aplikacja to zbiór ogromnej ilości bibliotek oraz rozszerzeń, bez których jak wspomniano nie możliwe jest w systemach Windows efektywne i stabilne renderowanie grafiki. Zaleca się dlatego jak najczęstsze aktualizowanie pakietu DirectX, co zapewni jak najlepsze wsparcie kart grafiki jak i implementację najnowszych stabilnych i szybkich rozwiązań. Wersja 10 dedykowana jest Windows Vista, najprawdopodobniej systemy z rodziny Windows 7 będą miały implementowane jeszcze nowszą wersję spod znaku wersji 11.


Zalety i Wady

+ Stosunkowo częste aktualizacje w obrębie jednej wersji
+ Możliwość aktualizacji on-line
+ Większe wsparcie pod względem prędkości renderowania w stosunku do wcześniejszych wersji
+ Wsparcie dla ogromnej liczby kart graficznych
- Brak możliwości na systemach starszych od Windows Vista

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu DirectX 10 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info