Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
FFDShow 2009.04.26 download - xvid fourcc - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

FFDShow 2009.04.26 logo

FFDShow 2009.04.26

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  3,8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  ffdshow
 • Ilość pobrań:
  3208
FFDShow 2009.04.26 miniaturka

FFDShow 2009.04.26 pobierz!

Opis programu

Aplikacja o nazwie FFDShow jest to naprawdę dobry i do tego szybki alternatywny dekoder do plików video, które zostały zapisane w formacie DivX oraz MPEG 4, w wersji 1, 2 oraz 3. Program ten posiada naprawdę szerokie zastosowanie, a do tego posiada naprawdę bardzo niewielkie wymagania sprzętowe i systemowe, dlatego też mogą go używać nawet właściciele starszych i słabszych typów komputerów, ponieważ wymagania stoją na bardzo niskim poziomie.

Program FFDShow polecany jest szczególnie kiedy filmy ?dławią się? na powolnym sprzęcie, a także przy występowaniu problemów z odtwarzaniem filmów, które zostały zapisane w starym formacie DivX 3 i DivX 4, kiedy to najnowsze kodeki DivX tych plików po prostu nie chcą odczytywać. Dodatkowo w tym kontekście możemy rozszerzyć spektrum działania dodatkowymi bibliotekami.

Program używa naprawdę dobrych algorytmów do obrabiania zdekodowanego już obrazu, dzięki czemu obraz ten jest naprawdę wyraźne, bez występowania na przykład wielkich kwadratów czy też jednolitego koloru, jakichś szumów czy załamań obrazu, co ma często miejsce w innych tego typu dekoderach obrazu. Algorytmy te zostały zaczerpnięte z innego bardzo dobrego dekodera dla formatu plików Xvid.

Program FFDShow jest stosunkowo nietrudny w obsłudze, dlatego też jest on popularny nie tylko wśród zaawansowanych użytkowników, ale także i wśród użytkowników początkujących.


Zalety i Wady

+ Przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika.
+ Stosunkowo szerokie zastosowanie.
+ Pomoc przy rozwiązywaniu problemów z filmami.
+ Małe wymagania systemowe.
+ Działa nawet na starszych i wolniejszych komputerach.
- Realnie niezbyt dokładne dekodowanie filmów, na co narzekają użytkownicy.
- Ograniczona funkcjonalność.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu FFDShow 2009.04.26 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: john cena dodano: 2011-10-01 19:30:34
wrestler

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info