Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL pobierz - konwerter filmów na symbiana - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL logo

SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  1.9 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Lonely Cat Games
 • Ilość pobrań:
  4165
SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL miniaturka

SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL pobierz!

Opis programu

SmartMovie Converter for Symbian s60 jest to bardzo rozbudowany program, który składa się z odtwarzacza video stworzonego specjalnie pod telefony komórkowe, a także posiada specjalny program do konwertowania takich plików, aby można było je odtwarzać na telefonach komórkowych SmartMovie, które działają w oparciu o system Symbian, dlatego też program ten współpracuje gównie z telefonami komórkowymi wyprodukowanymi przez firmę Nokia. Niestety, program ten jest także płatny.

Nowa wersja programu SmartMovie Converter for Symbian s60 umożliwia przygotowywanie filmików a także i ich obróbkę. Wersja DEMO tego programu umożliwia stosunkowo wiele funkcji, jak na przykład dzielenie filmików na części czy dodawanie napisów, jednakże pełna, płatna wersja umożliwia zdecydowanie więcej opcji i możliwości.

Program SmartMovie Converter for Symbian s60 jest dostępny także w wersji polskojęzycznej, dzięki czemu praca z tym programem jest naprawdę niezbyt trudna. Obsługa różnych plików video jest możliwa poprzez użycie różnych kodeków, które można znaleźć na stronie tego programu.


Zalety i Wady

+ Polskojęzyczna wersja programu.
+ Nietrudna obsługa.
+ Możliwość odtwarzania wielu formatów plików video.
- Mało rozbudowana wersja DEMO.
- Pełna wersja programu jest płatna.
- Program przeznaczony głównie do telefonów firmy Nokia.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu SmartMovie for Symbian s60 4.15 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info