Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL logo

Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  34.6 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, 2003, Vista
 • Producent:
  Nokia
 • Ilość pobrań:
  10040
Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL miniaturka

Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL pobierz!

Opis programu

Nokia PC Suite jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie telefonami komórkowymi z rodziny Nokia z poziomu komputerów lub laptopów. Ogólnie jest zakresem narzędzi, które odpowiadają za szereg funkcjonalności. Z poziomu aplikacji będziemy mogli dokonywać transferów plików znajdujących się na telefonie. Dodatkowo możliwe jest łączenie się z internetem , wykorzystując telefon jako modem, a także dokonywanie synchronizacji komputera z kalendarzem i terminarzem znajdującym się na telefonie. Bardzo ważną opcją jest możliwość dokonywania konwersji plików na przyjazne dla telefonów komórkowych Nokia, zwłaszcza w kontekście dzwonków oraz ogólno rozumianej muzyki.

Dzięki programowi wyślemy z poziomu komputera lub laptopa wiadomości sms. Możliwe jest w pewnych zakresach także odzyskiwanie danych z telefonu. Program ma ładną oprawę i bardzo intuicyjnie zestawione funkcjonalności, co przekłada się w odniesieniu do ogromu funkcji, na szybką i wydajną pracę. Jest przyjazny niedoświadczonemu użytkownikowi, tym bardziej iż dostępny jest oficjalny przewodnik po obsłudze programu.


Zalety i Wady

+ bardzo szeroki zakres funkcji
+ bezproblemowa praca z zdecydowaną większością telefonów Nokia
+ intuicyjny i czytelny zestaw funkcji

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Nokia PC Suite 7.1.30.9 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Tomasz Kaczmarek dodano: 2011-10-23 17:29:56
Witam Proszę o radę ponieważ nie udaje mi się pobrać oprogramowania Nokia PC Suite. Z góry dziękuj

Napisał/a: POPCORN dodano: 2010-07-20 23:09:54
Not Found The requested object does not exist on this server. The link you followed is either outdated, inaccurate, or the server has been instructed not to let you have it. Please inform the site administrator of the referring page.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info