Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
MobiCam WebCam 1.8 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

MobiCam WebCam 1.8 logo

MobiCam WebCam 1.8

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  2.5 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  MobiMax
 • Ilość pobrań:
  2332
MobiCam WebCam 1.8 miniaturka

MobiCam WebCam 1.8 pobierz!

Opis programu

Program przeznaczony jest do sparowania z telefonami komórkowymi, które posiadają aparat cyfrowy z opcją kamery. Sama komunikacja odbywa się poprzez technologię bluetooth, dlatego tez warunkiem skorzystania z programu jest posiadanie zarówno w telefonie komórkowym jak i w komputerze urządzeń bluetooth. Program może korzystać z peryferyjnych urządzeń tego typu podłączonych do komputera.

Podczas połączenia program może dokonać aktywacji kamery w telefonie komórkowym i kontrolować jego pracę. Przechwytując obraz z kamery telefonu komórkowego może zostać on wykorzystany w innych aplikacjach. Najpopularniejszym sposobem wykorzystania programu, jest sparowanie i wykorzystywanie obrazu w aplikacjach do rozmów internetowych czy programach udostępniających systemy telefonii komórkowej. Bez problemów program współpracuje przykładowo z aplikacją Skype. Współpracuje z wieloma programami tego typu jak i obsługuje bardzo szeroki zakres telefonów komórkowych.


Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu MobiCam WebCam 1.8 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info