Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Mozilla Firefox 3.5.2 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Mozilla Firefox 3.5.2 logo

Mozilla Firefox 3.5.2

Aktualizacja: 2009-11-5 22:53
 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  8,4 MB
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Mozilla Firefox
 • Ilość pobrań:
  10349
Mozilla Firefox 3.5.2 miniaturka

Mozilla Firefox 3.5.2 pobierz!

Opis programu

Aplikacja Mozilla Firefox 3.5 to jedna z najpopularniejszych i uznawana za jedną z najlepszych przeglądarek internetowych. Jej procentowy udział w rynku jest jednym z największych. Dodatkowo od pewnego czasu notuje się ogromny wzrost użytkowników tej przeglądarki.

Aplikacja jest jedną z najstabilniej działających przeglądarek. Dostępne są wersje na praktycznie wszystkie platformy systemowe, w tym na dystrybucje Linux. Oparta jest na bardzo wydajnym silniku Gecko, który zapewnia bardzo szybkie i wydajne renderowanie stron internetowych. Przeglądarka wspiera standardy sieciowe zatwierdzone przez organizację W3C i w tym kontekście jest bardzo ceniona przez twórców strono, jako że daje przewidywalne i stabilne wyniki wyświetlania.

Mozilla Firefox 3.5 posiada wbudowane mechanizmy, które przy instalacji rozszerzeń będą mogły wyświetlać elementy wykonane w technologiach Flash, Java oraz pochodnych. Możliwe jest dodatkowe usprawnienie działania przeglądarki poprzez napisanie własnej wtyczki, lub skorzystanie z gotowych rozwiązań, których bardzo dużą ilość znajdziemy na stronie domowej projektu, jak i ogólnie w internecie.

Program dostępny jest w pełnej wersji polskiej. Uwzględnia ogromny współczynnik możliwości personalizacji zarówno ustawień oraz wyglądu. Możliwe jest sparowanie przeglądarki z dedykowanym paskiem wyszukiwania google. Bardzo mocną stroną Mozilla Firefox 3.5 jest obsługa kart, które są bardzo przydatne w czasie codziennej pracy z wieloma witrynami. Aplikacja posiada wbudowany system do pobierania plików z internetu, a przy odpowiedniej wtyczce może stać się managerem FTP.

Ostatnimi czasy producent borykał się z problemami zarządzania pamięcią, jednak w dużej mierze problemy te zostały w obecnej wersji naprawione. Obecna wersja renderuje strony internetowe szybciej od każdej innej przeglądarki.


Zalety i Wady

+ duża liczba opcji
+ możliwość personalizacji
+ zgodność i wspieranie standardów W3C
+ szybkość i stabilność działania
- występujące czasami problemy z zarządzaniem pamięcią

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Mozilla Firefox 3.5.2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: martynka lubecka dodano: 2011-11-14 19:16:38
ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok

Napisał/a: BEATA 497329 dodano: 2011-01-17 12:57:13
CHCIALAM KOGOS POZNAC ZNAJOMEGO KOCHANEGO

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info