Znajdujesz się w:

Internet Explorer 7.0.5730.13 logo

Internet Explorer 7.0.5730.13

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  14.1 MB
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  1527
Internet Explorer 7.0.5730.13 miniaturka

Internet Explorer 7.0.5730.13 pobierz!

Opis programu

Program Internet Explorer 7 to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Jest to najnowsza wersja tego programu, która przynosi wiele nowości. Przede wszystkim producenci zajęli się standaryzacją i implementowaniem standardów sieciowych. Jest to pierwsza wersja serii, która w zdecydowanej większości przypadków honoruje i potrafi obsłużyć zagadnienia standardów zatwierdzanych przez W3C.

Pod względem działania, możemy się spodziewać dość szybkiego trybu renderowania stron i zdecydowanie większej stabilności w stosunku do wcześniejszych wersji. Dodatkowo możliwe jest instalowanie dodatków, które rozszerzą funkcjonowanie przeglądarki. Możliwe jest w tym kontekście instalowanie dodatkowych pasków, w tym dedykowanego paska google.

W kontekście personalizacji możemy w dość elastyczny sposób utworzyć zestaw ustawień zarówno pod względem działania jak i wyglądu. Przeglądarka daje możliwość sparowania z wieloma programami oraz automatyczne zaczytywanie i otwieranie linków obecnych w innych aplikacjach.

Interfejs jest intuicyjny i dość skalowalny. Pozwala na swobodny dostęp do większości opcji i narzędzi. W skład przeglądarki wchodzi także prosty manager pobierania plików, jednak bez zaawansowanych możliwości. Możliwe jest w tym zakresie sparowanie przeglądarki z programami do ściągania plików lub do przyspieszania tego typu procesów.

W nowej wersji usprawniono system renderowania stron jak i obsługę pamięci, zwłaszcza przy technologiach przetwarzanych po stronie klienta. Uzyskano zadowalające wyniki w kontekście odtwarzania technologii za pomocą pluginów jak i w ogólnej prędkości działania. Aplikacja przy większym obciążeniu lub przy zmniejszonych zasobach systemowych może działać niestabilnie i w krańcowych sytuacjach zawiesić się.


Zalety i Wady

+ Dość szybkie działanie i renderowanie stron
+ Duże możliwości konfiguracyjne
+ Duże wsparcie i stosunkowo częste aktualizacje
- niedopracowane systemy wsparcia standardów sieciowych W3C
- okazjonalne zawieszanie się przeglądarki

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Internet Explorer 7.0.5730.13 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info