Znajdujesz się w:

NORMA PRO 4.19 logo

NORMA PRO 4.19

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  22.8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, NT
 • Producent:
  ATHENASOFT Sp. z o.o.
 • Ilość pobrań:
  1749
NORMA PRO 4.19 miniaturka

NORMA PRO 4.19 pobierz!

Opis programu

Aplikacja jest jedną z najlepszych produkcji, która kierowana jest do bardzo wymagających klientów. Jej przeznaczenie zamyka się w ramach sporządzania kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych. Dodatkowo możliwe jest opracowywanie pozycji scalonych przy uwzględnianiu wybranych stopni agregacji. Definiowanie trybów i okresów rozliczeniowych pozwala na znaczne usprawnienie prac obliczeniowych jak i dokonywania porównań zestawów danych. Wbudowane mechanizmy pracujące w kontekście wyliczeń wartości nakładów działają zarówno metodą interpolacji jak i ekstrapolacji. Za pomocą aplikacji możemy dokonywać operacji, które wyznaczą także inne możliwe warianty wykonawstwa.

Rejestrowanie i monitoring umożliwiają dokonywanie zmian i poprawek w bardzo szybkim i sprawnym trybie. Aplikacja umożliwia pracę z plikami standardu XML, co wpływa ba bardzo dużą przenośność zapisywanej pracy. Dodatkowo potrafi współpracować z takimi bazami danych jak MS SQL, IBM DB2, SAP oraz ORACLE. Program umożliwia także współpracę z innym aplikacjami wspomagającymi.

Aplikacja Norma Pro pracuje z uwzględnieniem norm obowiązujących na terenie Polski jak i Krajów Unii Europejskiej, pozwalając na opracowywanie kosztorysów o praktycznie dowolnej złożoności.


Zalety i Wady

+ kolorowanie rekordów i grupy danych
+ uwzględnianie norm polskich i UE
+ ogromna mnogość możliwych operacji
+ kompatybilność z XML
+ współpraca z wieloma typami baz danych
- bardzo złożona forma i interfejs programu, wymagająca dość dużego nakładu pracy przy nauce obsługi
- dość słabej jakości system pomocy
- stosunkowo wysoka cena pakietu

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu NORMA PRO 4.19 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info