Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
uTorrent 1.8.3 download - u torrent spolszczenie - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

uTorrent 1.8.3 logo

uTorrent 1.8.3

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  264 kB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
 • Producent:
  Ludwig Strigeus
 • Ilość pobrań:
  26015
uTorrent 1.8.3 miniaturka

uTorrent 1.8.3 pobierz!

Opis programu

Program uTorrent jest tak naprawdę jednym z najpopularniejszych na dzień dzisiejszy klientów znanej sieci BitTorrent. Program ten charakteryzuje się głównie naprawdę bardzo niewielkim rozmiarem, dzięki czemu jego działanie jest szybki i bezproblemowe, co więcej, nie wymaga on nawet instalacji BitTorrent'a.

Najważniejszym atutem tego programu jest naprawdę jego niewielki rozmiar, dzięki któremu nie obciąża on procesorów komputerów, co bezpośrednio oczywiście przekłada się na jego pracę. Co więcej, pomimo tego, że uTorrent posiada tak niewielki rozmiar, to charakteryzuje się on także mnogością opcji i możliwości, które można znaleźć także i w większych aplikacjach tego właśnie typu.

Program uTorrent można polecić zdecydowanie osobom, które cenią sobie nie tylko prostotę i wygodę, ale także i cenią sobie małą zajętość pamięci i nieobciążanie procesora w komputerze, gdyż program ten doskonale spełnia wszystkie te wymagania.

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników aplikacji uTorrent jest to, że program ten nie wymaga instalacji, ponieważ uruchamia się on bezpośrednio z pobranego już pliku.

uTorrent posiada wiele wersji językowych w tym oczywiście także i polskojęzyczną wersję, dlatego też jego obsługa nie powinna sprawić nikomu żadnych trudności. Intuicyjny interfejs pomoże nawet początkującym użytkownikom tego programu bezproblemowo się w nim odnaleźć, co oczywiście przekłada się bezpośrednio na prostotę obsługi tegoż właśnie programu.

Można powiedzieć, że uTorrent jest niemalże tak wydajny jak większe i profesjonalne aplikacje tego typu, tyle tylko, że zajmuje on naprawdę zdecydowanie mniej miejsca i nie obciążą procesora.


Zalety i Wady

+ Bardzo mała zajętość pamięci.
+ Intuicyjny i polskojęzyczny interfejs.
+ Wiele profesjonalnych funkcji.
+ Bardzo prosta obsługa.
+ Program nie wymaga instalacji.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu uTorrent 1.8.3 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: lucki343 dodano: 2012-02-24 17:30:36
Nie Nie nie! Nie polecam . Ludzie nie polecam Utorrenta ,po pierwsze jest nie bezpieczny,łatwo jest sprawdzić kto co pobiera.Po drugie jak to z torrentami różnie bywa zależy od seedow.Ja osobiście od neidawna używam polski program ,można pobrac go np stąd bez-limitu.rox*pl i jest o niebo lepszy od utorrenta i wogole torrentow.Polecam sprawdzić

Napisał/a: ff dodano: 2011-12-23 14:02:36
zajebisty programik mam gry z niego na ps2 i pc xD

Napisał/a: wacław dodano: 2011-10-08 20:44:32
Gry,filmy,muzykę i inne.Jest bezpłatny.

Napisał/a: karik dodano: 2011-07-02 01:11:28
czy ten program jest bezplatny i co sie z niego sciaga ? gry ?

Napisał/a: karik dodano: 2011-07-02 01:11:19
czy ten program jest bezplatny i co sie z niego sciaga ? gry ?

Napisał/a: karik dodano: 2011-07-02 01:09:35
czy ten program jest bezplatny i co sie z niego sciaga ? gry ?

Napisał/a: Messi dodano: 2011-03-22 12:07:31
chejo

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info