Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
eMule 0.49c download - program do ściągnięcia muzyki - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

eMule 0.49c logo

eMule 0.49c

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  3,2 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP
 • Producent:
  Emule-Project.net
 • Ilość pobrań:
  9301
eMule 0.49c miniaturka

eMule 0.49c pobierz!

Opis programu

Program o nazwie eMule 0.49c jest to bardzo dobry, alternatywny program peer ? to ? peer, który jest oparty na działaniu eDonkey. eMule 0.49c potrafi korzystać z tych samych serwerów co eDonkey i wymieniać z nim dane. NA chwilę obecną program eMule 0.49c jest w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju tegoż programu, dlatego też jego użytkownicy niestety nie mogą korzystać jeszcze z wszystkich funkcjonalności tego programu, co więcej, nawet nie wszystkie funkcje eDonkey są dostępne w programie eMule 0.49c. Można więc mieć nadzieję, że program ten zostanie odpowiednio rozwinięty, aby można było korzystać ze wszystkich jego funkcji i możliwości.

Program eMule 0.49c jest dostępny w wielu wersjach językowych, wliczając w to rzecz jasne wersję polskojęzyczną, dlatego też jeżeli chcemy wybrać polski interfejs programu, należy jedynie wybrać opcję Settings/Language i tam na liście języków wystarczy już tylko wskazać język polski. Niemniej jednak nawet zmiana języka w programie może okazał się dość kłopotliwy ze względu na to, że może pokazać nam się na liście kilka razy język polski, lecz jedynie jedna wersja jest prawidłowa, co natomiast wiąże się ze sprawdzaniem każdej opcji wyboru języka polskiego.

Dzięki temu, że program eMule 0.49c został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, program ten jest całkowicie bezpłatny, co jest jedną z raczej niewielu jego zalet. Dzięki także temu, że jest to oprogramowanie całkowicie bezpłatne, istnieje także możliwość przetwarzania jego kodu źródłowego, co dla zaawansowanych użytkowników niewątpliwie będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Co więcej zmodyfikowany kod może być jak najbardziej rozpowszechniany, z tym jednak zastrzeżeniem, że należy również udostępnić swój kod źródłowy do programu.


Zalety i Wady

+ Program jest darmowy.
- Program jest mało rozwinięty.
- Mogą występować problemy z obsługą.
- Często problemy z możliwością zmiany języka w programie.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu eMule 0.49c - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: miras dodano: 2012-03-04 10:29:26
jak podłączyc kad

Napisał/a: gosia dodano: 2012-01-21 21:13:29
jak podłączyc kad

Napisał/a: kacha dodano: 2012-01-17 11:55:21
jak podlaczyc kad?

Napisał/a: ddd dodano: 2011-04-01 13:47:46
ssssss

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info