Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Nowe Gadu-Gadu pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Nowe Gadu-Gadu logo

Nowe Gadu-Gadu

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  18.9 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  GG Network S.A.
 • Ilość pobrań:
  4038
Nowe Gadu-Gadu miniaturka

Nowe Gadu-Gadu pobierz!

Opis programu

Program o nazwie Nowe Gadu-Gadu jest to jedna z najnowszych wersji tego bardzo popularnego, polskiego komunikatora. Wersja ta obsługuje skórki, awatary, a także umożliwia przesyłanie różnego rodzaju obrazków za pomocą technologii o nazwie drag&drop. Polega to na jedynej, bardzo prostej czynności, to znaczy wystarczy jedynie przeciągnąć wybrany obrazek do okienka komunikatora. W tej wersji wprowadzono także na przykład zakładki, które pozwalają na prowadzenie rozmowy z wieloma osobami naraz i to w jednym okienku rozmowy.

W komunikatorze Nowe Gadu-Gadu wprowadzono także wiele urozmaiceń, a mianowicie są to między innymi takie opcje jak szybkie wyszukiwanie kontaktów z listy, eksport wszystkich kontaktów do plików w formacie NGG, informowanie użytkowników o nowościach czy też na przykład możliwość usuwania listy kontaktów z serwera. Nowe funkcjonalności wprowadzone przez twórców komunikatora Nowe Gadu-Gadu nie zawsze są tak przydatne jak to by się mogło wydawać. Co więcej także niestety twórcy nie zadbali o bezproblemowe działanie programu, który co chwila się zawiesza.

Innymi nowościami w komunikatorze Nowe Gadu-Gadu jest także wprowadzenie sprawdzania pisowni w oknie rozmowy w trakcie jej trwania. Co więcej osoby, które są miłośnikami filmów YouTube niewątpliwie ucieszą się również z dodatkowej możliwości w programie Nowe Gadu-Gadu, jaką jest możliwość wyświetlania filmików właśnie z serwisu YouTube bezpośrednio w oknie rozmowy.

Wielu ludzi zachwyca się komunikatorem Nowe Gadu-Gadu, lecz niestety już z doświadczenia można powiedzieć, że charakteryzuje się ona naprawdę wysoką awaryjnością, przez co niejednokrotnie nie można nawiązać kontaktu poprzez komunikator z innymi użytkownikami programu Nowe Gadu-Gadu.


Zalety i Wady

+ Stosunkowo wiele dodanych opcji.
+ Sprawdzanie pisowni pod względem ortograficznym.
+ Możliwość wyświetlania filmików z YouTube w oknie rozmowy.
+ Możliwość prowadzenia rozmowy konferencyjnej.
- Bardzo wysoka awaryjność.
- Stosunkowo wysokie wymagania systemowe.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Nowe Gadu-Gadu - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Marzena dodano: 2014-03-16 15:21:52
Dziękuje

Napisał/a: julia dodano: 2012-04-04 20:41:16
shhdfhvf

Napisał/a: Asia dodano: 2011-12-21 15:25:49
Można wiedzieć, która to jest wersja GG? 7?8?10? i jaki build?

Napisał/a: Asia dodano: 2011-12-21 15:24:48
Można wiedzieć, która to jest wersja GG? 7?8?10? i jaki build?

Napisał/a: Paulina dodano: 2011-01-18 11:59:55
oyoy

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info