Znajdujesz się w:

Office Outlook 2007 PL logo

Office Outlook 2007 PL

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  289 MB
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  10531
Office Outlook 2007 PL miniaturka

Office Outlook 2007 PL pobierz!

Opis programu

Office Outlook 2007 PL jest to na dzień dzisiejszy najnowsza wersja popularnego klienta pocztowego spełniającego jednocześnie funkcję osobistego kalendarza. Program Office Outlook 2007 PL wchodzie oczywiście w skład najnowszego pakietu Microsoft Office. Sama aplikacja Office Outlook 2007 PL umożliwia jej użytkownikowi jak najbardziej pracę indywidualną, niemniej jednak program ten swoje możliwości może rozwinąć przy połączeniu do z serwisem Exchange 2007 oraz z serwerem  Sharepoint Server 2007.

Niezależnie od tego, czy z programu korzystamy przy połączeniu z serwerem czy też przy pracy indywidualnej, każdy jego użytkownik ma do dyspozycji wiele ciekawych opcji. Program jest dedykowany głównie jako klient poczty POP3/IMAP, ale także posiada on wbudowany kalendarz z możliwością wpisywania określonych zadań, oferuje także rozbudowaną skrzynkę kontaktów praz możliwość tworzenia notatek.

Każdy z tych dostępnych elementów można odpowiednio oflagować, dzięki czemu automatycznie stworzy się z niego zadanie, a także i można przypisywać określone elementy do kolorowych kategorii. Dzięki temu możemy sprawnie organizować własne dane jak i dokonywać rozróżnień przy ich większym nagromadzeniu.

W wersji Office Outlook 2007 PL dodano kilka owych funkcjonalności, takich jak na przykład pasek boczny, który został nazwany ?To-do bar?. Wyświetla on trzy najbliższe zapisane spotkania, a także i listę zadań do wykonania na najbliższy czas, w co wlicza się dzień bieżący i kilka następnych dni.

W nowej wersji tego klienta pocztowego znacznie poprawiono także funkcję wyszukiwania, które jest teraz zdecydowanie szybsze i bardziej efektywne. Wyszukiwać możemy zarówno w wiadomościach, książce adresowej, ale także w kontekście globalnego wyszukiwania i wyszukiwania konkretnej wiadomości po nadawcy czy temacie.


Zalety i Wady

+ Zwiększona wydajność i prędkość.
+ Nowe funkcjonalności.
+ Pasek boczny ?To-do bar?.
+ Większe możliwości.
- Program Office Outlook 2007 PL jest przeznaczony tylko dla użytkowników systemów z rodziny Windows

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Office Outlook 2007 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Kazik Kryzys dodano: 2011-12-28 10:43:24
dddfvfgfgfg fgfvdffgdf655 fdfnofeonf

Napisał/a: Kazik Kryzys dodano: 2011-12-28 10:40:56
dddfvfgfgfg fgfvdffgdf655 fdfnofeonf

Napisał/a: kazik Kryzys dodano: 2011-12-28 10:39:45
jjytyty

Napisał/a: jan Krzanowski dodano: 2011-11-02 20:48:40
nie mogę zainstalować tego otloka

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info