Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Total Commander 7.50a PL download - total comander portable - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Total Commander 7.50a PL logo

Total Commander 7.50a PL

Aktualizacja: 2010-1-31 12:42
 • Licencja:
  Shareware
 • Rozmiar:
  2.1 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
 • Producent:
  Christian Ghisler
 • Ilość pobrań:
  19498
Total Commander 7.50a PL miniaturka

Total Commander 7.50a PL pobierz!

Opis programu

Program jest kultową kontynuacją menedżera plików. Wcześniej znana była pod nazwami WinCmd, lub Windows Commander. Ogólny schemat działania zaczerpnięty jest z programu Norton Commander, który swego czasu funkcjonował jak nakłada na Dos.  Do dzisiejszego dnia opiera się na dwu okienkowym trybie, jednak dość znacząco rozszerzył one swoje proponowane opcje.

W dniu dzisiejszym Total Commander to ogromna ilość skrótów klawiszowych. Przy ciągłym używaniu aplikacji takie podejście pozwala na znaczną automatyzację zachodzących procesów na likach i folderach. Z platformy programu mamy dostęp do kilku systemów plików. Przede wszystkim obsługiwane są typy FAT 32, NTFS oraz Pocket PC. Typy te są determinowane platformą działania programu, czyli systemami z rodziny Microsoft Windows. Jednakże możemy rozszerzyć funkcje programu o typy EXT2 i EXT3 poprzez odpowiednie wtyczki, co wkroczy już na zachowania związane z innymi systemami operacyjnymi.

Aplikacja świetnie nadaje się także do połączeń FTP/FXP. Pozwala na definiowanie połączeń i organizowanie ich w zakładki. Z platformy programu możemy wydawać komendy kierowane do powłoki na serwerach z systemami Linux. Połączenia do serwerów mogą zawierać się w kilku równoległych. Transfer plików między naszym komputerem a serwerem może odbywać się także symultanicznie z kilkoma zasobami danych, a bardzo pomocna jest opcja transferu w tle.

Program obsługuje także kompresję i dekompresję plików i w tym zakresie może obsłużyć pliki w wielkości do 2 GB. Posiada ogromną ilość możliwych do zainstalowania wtyczek, które znacznie rozszerzają jego funkcjonalność, przykładowo możliwe jest doinstalowanie rozszerzenia odpowiedzialnego za nagrywanie płyt z poziomu programu. Udostępniona dokumentacji pozwala na tworzenie własnych rozszerzeń.

Aplikacja nie zachwyca wyglądem interfejsu, który przypomina czasy Windows 95. Jednakże można to poczytać także za dobrą stronę, ponieważ nie zmieniany od wielu lat interfejs spowodował, iż większość ludzi bez zastanowienia i z przyzwyczajenia trafia do pożądanych opcji. Ogólnie zachowana została intuicyjność i ergonomia interfejsu.


Zalety i Wady

+ obsługa ssl/tls
+ sprawne połączenia z różnymi typami serwerów
+ ogromne możliwości oraz możliwość rozszerzania się poprzez wtyczki
+ sprawne działanie na plikach lokalnych
+ obsługa wielu typów partycji
- mało nowoczesny interfejs

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Total Commander 7.50a PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: CHOMIK dodano: 2012-08-12 06:44:42
ALTERNATYWNY ADRES DO POBRANA: http://chomikuj.pl/darmowy-ebook-pdf-download/Darmowe+programy/TOTAL+COMMANDER+PORTABLE

Napisał/a: kejsi155 dodano: 2012-05-31 19:07:01
jak się ku**a pobiera!!!!!! ;)

Napisał/a: roman dodano: 2010-02-22 17:03:32
swietny prog

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info