Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Adobe Flash Player 10.0.32.18 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Adobe Flash Player 10.0.32.18 logo

Adobe Flash Player 10.0.32.18

Aktualizacja: 2009-11-6 09:12
 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  1,83 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 2000/XP/Vista/2003
 • Producent:
  Adobe Systems Incorporated
 • Ilość pobrań:
  27174
Adobe Flash Player 10.0.32.18 miniaturka

Adobe Flash Player 10.0.32.18 pobierz!

Opis programu

Program Adobe Flash Player, który dawniej zwany był pod nazwą Macromedia Flash Player, jest to multimedialna wtyczka do wielu różnych przeglądarek internetowych, a także jednocześnie jest to odtwarzacz animacji. Program ten został stworzony i jest stale rozwijany przez firmę Adobe Systems. Adobe Flash Player służy do uruchamiania plików SWF, które można stworzyć za pomocą na przykład takich narzędzi systemowych jak Adobe Flash czy Adobe Flex, a także za pomocą wielu innych narzędzi obcych firm.

Program Adobe Flash Player korzysta zarówno z grafiki wektorowej i rastrowej, a także i z własnego języka skryptowego znanego pod nazwą ActionScript. Co więcej Adobe Flash Player korzysta z dwukierunkowego, strumieniowego przesyłania zarówno obrazu jak i dźwięku.

Mówiąc więc konkretniej program Adobe Flash Player jest wirtualną maszyną do uruchamiania plików Flash znajdujących się na stronach internetowych i nie tylko, czyli mówiąc jeszcze prostszym językiem, dzięki programowi Adobe Flash Player Możliwe jest oglądanie flashowych animacji na komputerze, oraz na inne rzeczy, takie jak na przykład gra w gry flashowe, coraz częściej spotykane w internecie.

Aplikacja ta jest często naprawdę przydatna, dlatego też cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie, a jej dodatkowym atutem jest to, że jest ona także bezpłatna, co pozwala znacznie większej liczbie osób na używanie go i jednoczesne promowanie tegoż programu. Aplikacja dostępna jest na wiele różnych platform systemowych, w tym dystrybucje Linux czy Solaris, co zapewnia przenośność programów pisanych i odtwarzanych w tej technologii.


Zalety i Wady

+ Możliwość przeglądania animacji formatu SWF.
+ Stosunkowo szerokie zastosowanie.
+ Umożliwia granie w gry oparte na technologii Flash.
- nieujednolicona standaryzacja na różnych platformach systemowych

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Adobe Flash Player 10.0.32.18 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: cgh dodano: 2012-09-25 21:53:48
polecam super stroke https://thegamesiedem.fora.pl/ zarejestrujcie si na niej

Napisał/a: zuzia iza dodano: 2012-05-27 16:52:25
sms pszychodzący

Napisał/a: Andrzej dodano: 2012-02-11 16:06:54
Jestem początkującym internautą - seniorem i nie daje sobie rady z uruchomieniem Adobe Flash Player abym mógł oglądać swoje ulubione programy nadawane przez Głos Nadziei i Youtube, tembardziej,że mam zainstalowaną przegl.Chrome,a tam jest podane,że AFPlaer jest zainstalowana.Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z wyrazami szacunku AB

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info