Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
RedTube Movie Ripper pobierz - red tube.pl - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

RedTube Movie Ripper logo

RedTube Movie Ripper

 • Licencja:
  Shareware
 • Rozmiar:
  3.0 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  WebMedia Spider Software
 • Ilość pobrań:
  5191
RedTube Movie Ripper miniaturka

RedTube Movie Ripper pobierz!

Opis programu

Aplikacja przeznaczona jest do ściągania plików filmowych z serwisu RedTube. Jej działanie dedykowane jest tylko i wyłącznie tej stronie i nie możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności na inne serwisy tego typu. Aplikacja jest bardzo mała rozmiarowo i bardzo szybko pracuje w czasie wykonywania operacji ściągania. Praca jest stabilna i pozwala na maksymalne wykorzystywanie transferu dostępnego dla komputera użytkownika. Program może funkcjonować nawet przy bardzo małym transferze internetowym. Potrafi automatycznie wznawiać krótkie przerwania w połączeniu, jednakże nie jest w stanie podjąć kontynuacji po zresetowaniu lub wystąpieniu większego problemu z połączeniem. Operacja ściągnięcia danego zasobu z RedTube przebiega bardzo sprawnie i ogranicza się do wprowadzenia adresu, pod którym znajduje się dany zasób. Aplikacja redTube Movie Ripper sama dokona połączenia i ściągnięcia danych na nasz dysk twardy. Możliwe jest także definiowanie miejsca docelowego dla ściąganych plików i od razu zapisanie na nośnikach danych typu pen drive lub karty pamięci. Brak polskiej wersji językowej.


Zalety i Wady

+ bardzo szybki tryb łączenia i ściągania danych z serwisu RedTube
+ możliwość automatycznego ponawiania przy krótkich utratach połączenia
+ mała waga programu i szybkie oraz stabilne działanie
+ możliwość działania przy małym transferze i na starszych komputerach
- brak możliwości kontynuacji ściągania przy zresetowaniu lub definitywnym zerwaniu połączenia
- brak możliwości rozszerzania funkcjonalności programu na inne serwisy
- brak polskiej wersji językowej

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu RedTube Movie Ripper - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info