Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
RapGet 1.41 pobierz - rapidshare za darmo - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

RapGet 1.41 logo

RapGet 1.41

Aktualizacja: 2009-11-5 22:57
 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  600 kB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Rapget.com
 • Ilość pobrań:
  3210
RapGet 1.41 miniaturka

RapGet 1.41 pobierz!

Opis programu

Aplikacja jest bardzo dobrym programem z zakresu ściągania plików z internetu. Jej główne przeznaczenie to obsługa ściągania plików z serwisów, które umożliwiają hostowanie plików. Program jest bardzo małych rozmiarów i pracuje stabilnie na nawet mocno starszych maszynach i nawet przy małych zasobach systemowych nie powoduje znacznego obciążenia.

Interfejs programu zorganizowany jest mocno w spartański sposób, jednak zawiera wszelkie potrzebne nam opcje przy ściąganiu plików z internetu. Funkcje są intuicyjnie rozstawione, a ikony są przyjazne pod względem kolorów i kontrastu jak i wielkości także dla osób z niepełnosprawnościami.

Samo działanie ze strony użytkownika ogranicza się do minimum operacji, a wszelkie działania w kontekście samego ściągania odbywają się automatycznie kierowane przez program. Po umieszczeniu linku do danego zasobu lub pliku program rozpoczyna ściąganie. Potrafi automatycznie ponawiać pobieranie przy zerwaniu połączenia w serwisach, które na to zezwalają. Przy serwisach z wymuszaniem odstępu czasu między ściągnięciami sam jest w stanie odczekać odpowiednią ilość minut i podjąć ściąganie następnego pliku z listy.

Silną stroną programu jest obsługa bardzo dużej liczby serwisów z hostingiem plików dla użytkowników. Dodatkowo aktualizacje dotyczące zmian w systemie ściągania w konkretnym serwisie są publikowane bardzo szybko.


Zalety i Wady

+ bardzo duża liczba obsługiwanych serwisów
+ pełna automatyzacja pracy
+ możliwość automatycznego pobierania kolejnych plików w serwisach z limitami
+ szybkie i stabilne działanie

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu RapGet 1.41 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info