Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Age of Empires 3 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Age of Empires 3 logo

Age of Empires 3

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  49 Mb
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  0
Age of Empires 3 miniaturka

Age of Empires 3 pobierz!

Opis programu

Przed sobą mamy trzecią już część słynnej strategii czasu rzeczywistego. Wszystkie części osadzane były w danych czasach i tak pierwszą w starożytności, drugą w średniowieczu, a obecna w czasach od XVI do XIX wieku w tak zwanym podboju Ameryki.

Główne wyznaczniki rozgrywki nie zmieniły się w stosunku do wcześniejszych części. Dalej musimy odkrywać zaciemnione rejony mapy, mamy do wyboru budowę kilkunastu budynków oraz musimy dbać o ogólne zakresy ekonomiczne. Tak samo nie zmieniły się opcje związane z militariami, nie mniej całość opisywanych zagadnień poddano mocnym ulepszeniom i rozwinięciu.

Pod względem fabuły i misji, autorzy podeszli do tematu dość odmiennie w stosunku do wcześniejszych wersji gry. W Age of Empires 3 mamy do czynienia z fabularyzowanymi misjami o dość mocnym rozwinięciu. Kilka z faktów fabuły zaczerpniętych jest z historycznych wydarzeń, jednak większość z nich to pomysły twórców gry. Do dyspozycji oddano nam osiem misji. Oczywiście tak jak i we wcześniejszych wersjach misje różnią się dość znacznie od siebie, posiadając różne charakterystyki terenowe i ogólny tryb rozgrywki.

Bardzo duże różnice występują także w kontekście róznych nacji. Przykładowo Anglicy mogą pochwalić się bardzo silną jednostką jaką jest muszkieter oraz pod względem ekonomicznym bardzo szybką budową budynków. Z kolei Francuzi są w stanie dużo sprawniej zawierać sojusze z Indianami oraz posiadają typ mieszkańca, który w potrzebie będzie walczył jako lekka piechota.

Pod względem silnika, gra zorganizowana jest na bardzo wydajnym systemie w pełni wspierającym DirectX 9.0 oraz technologię Shader 3. Pod względem realizmu fizycznego implementowany jest silnik Havok. Fakt ten jest jednym z pierwszych zastosowań w grach strategicznych czasu rzeczywistego. Dzięki zastosowaniu tego mechanizmu walki z udziałem dużej ilości oddziałów są niezwykle widowiskowe.

W trzeciej części Age of Empires nie zabrakło także gry sieciowej. W tej kwestii nie zmieniło się praktycznie nic i dalej możemy podejmować grę z wieloma graczami w obrębie sieci lokalnej.

Wymagania sprzętowe

? Microsoft Windows XP
? 1.4 (GHz) processor
? 256 MB pamięci RAM
?  2 GB wolnego miejsca na dysku
? 32x CD-Rom
? Karta graficzna z 64 Mb pamięci RAM
? Do gry w internecie łącze o przepustowości 56.6 KBps
? DirectX 9.0c

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Age of Empires 3 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Dawid dodano: 2010-12-08 21:08:01
pp

Napisał/a: jan dodano: 2010-03-20 16:22:43
czemu niema popbież?

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info