Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Deluxe Ski Jump 2.1 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Deluxe Ski Jump 2.1 logo

Deluxe Ski Jump 2.1

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  279 KB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP
 • Producent:
  Mediamond
 • Ilość pobrań:
  0
Deluxe Ski Jump 2.1 miniaturka

Deluxe Ski Jump 2.1 pobierz!

Opis programu

Gra jest już dość znanym tytułem, a popularność jej wzmacniały dobre wyniki naszego skoczka. Najnowsza generacja to grafika trójwymiarowa z bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Przede wszystkim silnik gry uważany jest za jeden z najlepszych w kontekście gier sportowych. Niezmiernie wysoki realizm skoków to uwzględnienie wielu czynników fizycznych i rozkładu sił.

Kontrola nad zawodnikiem przez gracza opiera się na wielu czynnikach. W zależności od fazy skoku musimy dokonywać różnych manipulacji, od kontroli pozycji wybicia, poprzez nachylenie ciała zawodnika w czasie lotu skoordynowanego z siłą wiatru i rodzajem skoczni, aż do momentu lądowania i jego sposobu. Wszelkie te elementy są niezmiernie ważna, zwłaszcza na większych skoczniach, ponieważ zagwarantuje to nam jak największą odległość i jak najlepsze noty sędziów, nie mówiąc już o wyeliminowaniu możliwości upadku.

Do wyboru mamy łącznie 32 skocznie, które różnią się od siebie zarówno specyfiką i oczywiście wielkością, czyli tak zwanym punktem konstrukcyjnym (od K50 do K250). Dodatkowo skocznie odwzorowują faktyczny stan dla danej lokalizacji.

Bardzo mocną stroną gry jest możliwość dokonywania rozgrywki w kontekście wieloosobowej na jednym komputerze. Górną granicą jest 16 zawodników, którzy w trybie turowym dokonują rozgrywki. Możliwe jest, aby do wspomnianych 16 zawodników wybrać tryb pucharu, co da nam coś w rodzaju symulacji prawdziwych zawodów z rankingami, kolejnością skoków i klasyfikacją ogólną.

Ogromną siłą gry są minimalne wymagania systemowe, które wchodzą w zakres procesora 166 Mhz, myszy, karty graficznej z trybem VGA, minimalnej ilości pamięci oraz karty dźwiękowej zgodnej ze standardem Sound Blaster. Dodatkowo grę można bez żadnych problemów uruchomić za pomocą odpowiednich emulatorów, na przykład Wine, na platformach systemów z rodziny Linux.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Deluxe Ski Jump 2.1 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: dawid dodano: 2011-01-25 17:14:23
aka

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info