Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Pro Evolution Soccer 2010 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Pro Evolution Soccer 2010 logo

Pro Evolution Soccer 2010

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Konami
 • Ilość pobrań:
  2848
Pro Evolution Soccer 2010 miniaturka

Pro Evolution Soccer 2010 pobierz!

Opis programu

Prezentowana gra to kolejna wersja bardzo znanego tytułu. Należy na wstępie stwierdzić, iż projektanci studia Konami spisali się na medal i obecna wersja jest niezmiernie dobrą produkcją. Przede wszystkim interfejs, grafika i realizm fizyczny stanęły na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie jest to jeden z najlepszych konkurentów produktu FIFA.

Ogólnie gra oparta jest na nowym silniku, który znacznie usprawnił rozgrywkę. Przede wszystkim dużo bardziej realistyczne są zagadnienia związane z zachowaniem zawodników na boisku. Dodatkowo każda akcja analizowana jest wielopłaszczyznowo i tak na przykład strzały uwzględniają odległość, pozycję zawodnika jak i zachowanie się obrony. Rozbudowany system sztucznej inteligencji pozwala na ustawienie trybu gry o wysokim współczynniku trudności. Akcje podejmowane przez przeciwników uwzględniają nasze posunięcia, co sprawia że zarówno nam jest ciężej dojść do bramki, ale także musimy napracować się własną obroną.

Także w zakresie dynamiki kontroli znacznie usprawniono system, ponieważ zawodnicy reagują bardzo szybko na komendy gracza. Ciekawostką wprowadzoną do obecnej wersji jest tryb kierowanie tylko jednym zawodnikiem dla uzyskania dla niego jak największej sławy i zbudowania jego kariery piłkarskiej.

Gra posiada bardzo dobra grafikę. Każdy zawodnik jest bardzo dobrze odwzorowany z dbałością o szczegóły. Do dyspozycji pozostają dla nas takie zespoły jak Manchester United, Real Madryt czy Barcelona. Możliwe jest także dokonanie rozgrywki drużynami narodowymi Włoch czy Francji.

Gra nie ma aż tak bardzo rozbudowanych wymagań systemowych, ale nie pogramy w nią raczej na starszych maszynach. Pracuje stabilnie i nie powoduje żadnych problemów na żadnej platformie systemowej z rodziny Microsoft Windows.


Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Pro Evolution Soccer 2010 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info