Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Milionerzy 2009 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Milionerzy 2009 logo

Milionerzy 2009

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Nieznany
 • Ilość pobrań:
  13207
Milionerzy 2009 miniaturka

Milionerzy 2009 pobierz!

Opis programu

Gra wzorowana jest na telewizyjnym teleturnieju pod tym samym tytułem. Sama istota jest ponad czasowa i między innymi stąd bierze się tak wysoka grywalność. Całość rozgrywki wzorowana jest na wspomnianym teleturnieju i właściwie o to chodziło twórcom, którzy chcieli możliwie odwzorować zasady i realizm znany z telewizji.

Ogólnie rozrywka polega na tym, iż wcielamy się w rolę uczestnika teleturnieju i odpowiadamy na kolejne pytania zadawane przez grę. Oprawa graficzne jest ładnie i ciekawie wykonana, a co więcej przy dłuższej grze nie powoduje zmęczenia. W dużej mierze jest to osiągane poprzez dobrze widoczne i stosunkowo duże elementy, jak i używanie stonowanych kolorów. Pod względem wymagań systemowych, gra może być uruchamiana nawet na starszych maszynach z małą ilością pamięci jak i słabszymi procesorami.

Ogólnie gra jest bardzo przyjemna i pracuje stabilnie. Duża baza pytań testowych gwarantuje małą powtarzalność nawet przy długich rozgrywkach. Standardowo tak jak w programie telewizyjnym tak i w grze mamy sytuację z gradacją trudności pytań w zależności od uzyskiwanego w danym cyklu poziomu. Jest to kolejna odsłona tego tytułu, która z wersję na wersję staje się coraz bardziej unowocześniana i atrakcyjna. Minusem programu jest przeznaczenie tylko na platformy Microsoft Windows. Pod systemami z rodziny Linux można wprawdzie program uruchomić choćby za pomocą Wine, jednak pracuje on mocno niestabilnie i ciężko jest dokonywać dłuższej rozgrywki. W niektórych sytuacjach gra generuje problemy na platformie Windows Vista.


Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Milionerzy 2009 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: 512958343 dodano: 2012-12-29 16:23:57
nudno

Napisał/a: sako dodano: 2012-02-11 21:39:28
jak pobrac te gre

Napisał/a: paweł dodano: 2011-02-19 11:46:18
xx

Napisał/a: oliwiaM dodano: 2010-03-22 17:37:33
nie wiem jak to cos pobracn a jest to moja ulubiona gierka dziekuje temu kto te gre stworzył...

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info