Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Grand Theft Auto 1 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Grand Theft Auto 1 logo

Grand Theft Auto 1

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  9,3 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98
 • Producent:
  DMA Design, Rockstar Games
 • Ilość pobrań:
  2660
Grand Theft Auto 1 miniaturka

Grand Theft Auto 1 pobierz!

Opis programu

Gra jest już kultowym tytułem, który doczekał się już wielu kontynuacji. Ogólnie rzecz ujmując ta już starsza mocno wersja, mimo kilku niedociągnięć oraz upływu czasu ma tak wielką grywalność, że z chęcią się do niej powraca.

O ile ogólnie gra posiada bardzo dopracowane elementy, przykładowo odwzorowane samochody jak i podobne obiekty, to sama grafika na dzień dzisiejszy nie zachwyca. Na uwagę zasługuje jednak ogólny realizm. Przede wszystkim bardzo ciekawie oddane są sytuacje, przykładowo kiedy przechodnie usłyszą dźwięki strzelaniny i uciekają w popłochu, czy reakcje na stłuczki. Innym elementem realizmu jest gradacja prędkości i masy samochodów w zależności od ich marki, a także system jazdy po znacznych zniszczeniach. Pod względem fizycznym oddany jest także system zderzeń różnymi typami pojazdów.

W zakresie samego prowadzenia rozgrywki, naszym zadaniem jest wykonywanie określonych zadań. Wbrew pozorom gra nie polega tylko na ciągłym jeżdżeniem autami, uciekaniem przed policją oraz strzelaniem, ponieważ w niektórych sytuacjach trzeba się chwile zastanowić przed realizacją zadania. Gra w swój sposób łączy elementy zręcznościowe z ogólną prostą symulacją jazdy samochodem

Możliwe jest także dokonanie rozgrywki w trybie multiplayer, jednak ten tryb gry nie jest zbytnio rozwinięty. W trybie single mamy do dyspozycji trzy miasta, czyli Liberty City, Vince City oraz San Andreas. Każde z miast podzielone jest na strefy, a każda z nich posiada swojego szefa. Miasta różnią się od siebie zarówno zabudowaniem jak i pojazdami jakie spotkamy na ulicach.

Ogólnie twórcy zadbali o bardzo ciekawą oprawę całości. Wpasowując się w fabułę posiadamy menu zbudowane na zasadzie kartotek policyjnych, wpisywanie tekstu z dźwiękiem maszyny do pisania i temu podobne. Elementów tego typu jest trochę więcej i tworzą niepowtarzalny klimat już na etapie startu.

Na dzień dzisiejszy istnieje kilka kontynuacji gry Grand Theft Auto 1, które działają na zasadzie pierwotnego założenia, jednakże opisywana pierwsza wersja ciągle cieszy się niezwykle dużą popularnością tworząc coś w rodzaju podtypu rodzajów gier pod nazwą GTA.


Wymagania sprzętowe

Pentium 200 MHz 64MB RAM

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Grand Theft Auto 1 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info