Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
IrfanView 4.25 download - program do zmniejszania rozmiaru zdjec - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

IrfanView 4.25 logo

IrfanView 4.25

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  1.28 MB
 • System operacyjny:
  Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
 • Producent:
  Irfan Skiljan
 • Ilość pobrań:
  9008
IrfanView 4.25 miniaturka

IrfanView 4.25 pobierz!

Opis programu

Aplikacja IrfanView to dość mocno rozwinięta platforma odtwarzania różnego typu multimediów. Przede wszystkim przeznaczona jest ona do przeglądania grafik i zdjęć. W tym kontekście pozwala na definiowanie sposobu wyświetlania, jak i pozwala na obrót zdjęcia lub grafiki. Posiada wbudowany mechanizm pozwalający na dokonywanie pokazu slajdów. Jest on mocno konfigurowalny i dany zbiór plików graficznych może być sortowany według różnych kryteriów, jak i sam cykle wyświetlania slajdów może być ujęty w samoczynny z wyzwalaczem czasowym lub manualny.

Dodatkowo IrfanView potrafi odtwarzać inne pliki multimedialne. Przykładem może być obsługa płyt Wideo CD. Po zainstalowaniu odpowiednich pluginów możliwe jest odtwarzanie plików muzycznych, na przykład mp3, jak i odtwarzanie odpowiednich typów plików filmowych.

Właśnie ogromna ilość dostępnych wtyczek do programu jest jego największą siłą. Wtyczki potrafią dodać ogrom nowych funkcjonalności lub rozszerzać działanie tych standardowych.

Z poziomu programu dokonamy także operacji związanych z katalogowaniem plików. Dodatkowo dokonamy również konwersji plików między formatami. Bez problemu obsługiwana jest praca ze skanerem, a uzyskany obraz możemy poddać bardzo prostej edycji i zapisać w wybranym formacie.

Program ma bardzo małe rozmiary i pracuje niezwykle stabilnie, także przy wyświetlaniu lub pracy z bardzo dużymi plikami. W zastosowaniach niekomercyjnych rozpowszechniana jest na darmowej licencji freeware.


Zalety i Wady

+ ogromne możliwości
+ możliwość implementacji szeroko dostępnych w internecie wtyczek
+ sparowanie i przechwytywanie obrazu ze skanera
+ konwersja między typami plików
+ możliwość odtwarzania bardzo dużej ilości typów plików multimedialnych
+ szerokie możliwości w kontekście przeglądania grafik

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu IrfanView 4.25 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: pupa dodano: 2010-04-14 13:25:50
ale pupa

Napisał/a: Monia98 dodano: 2010-03-21 22:21:12
Czym się różni ten IrfanView http://www.noweprogramy.com/index.php?str=lf&no=11116 od tego z waszej strony? Czy ja mogę tak jak tam jest napisane zrobić taką prezentacje ze zdjęciami ze szkoły w tym programie i umieścić ją na mojej stronie ? Zainstalowałam go już, ale nie wiem jak to się robi. Czy to ten sam program czy mam tamten ściągnąć? papatki

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info