Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Adobe Acrobat Reader 9 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Adobe Acrobat Reader 9 logo

Adobe Acrobat Reader 9

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  326 Mb
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  Adobe Systems Inc.
 • Ilość pobrań:
  23650
Adobe Acrobat Reader 9 miniaturka

Adobe Acrobat Reader 9 pobierz!

Opis programu

Adobe Acrobat 9 jest to kolejna wersja bardzo popularnego programu, który służy do tworzenia równie popularnych plików w formacie PDF. W wersji 9 można tworzyć pliki PF w naprawdę bardzo wysokiej jakości, można także za pomocą tego programu prezentować wiele dokumentów w Portfolio PDF, co więcej nawet w Adobe Acrobat 9 istnieje także możliwość dodawania zawartości multimedialnej i wszystko to zawiera się jedynie w jednym pliku. Interfejs wersji 9 nie jest zbytnio zmieniony i dalej jest przyjazny użytkownikowi umożliwiając szybki dostęp do opcji i narzędzi.

Kolejnym udogodnieniem jakie zostało wprowadzone do programu Adobe Acrobat 9 jest możliwość zakładania haseł ustawiania uprawnień plików, a także i można w tym programu trwale usuwać informacje, które są poufne. Stosowany jest specjalny algorytm, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa haseł. Dzięki tym właśnie udogodnieniem można mieć pewność, że efekty naszej pracy będą naprawdę bezpieczne i osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

Program Adobe Acrobat 9 posiada także i szereg innych unowocześnień, a konkretniej jest to między innymi możliwość tworzenia formularzy, które każda osoba będzie mogła bez problemu wypisać oraz zapisać w formie elektronicznej.

Jak więc widać wersja Adobe Acrobat 9 jest już zdecydowanie unowocześniona i zdecydowanie bardziej funkcjonalna, dzięki czemu praca właśnie z tym programem jest naprawdę dużo bardziej przyjemna i efektywna.

Co więcej w nowej wersji wprowadzono także możliwość wyświetlania komentarzy a także i nawet możliwość odpowiadania na nie w całym zespole. Formularze mogą być budowane nawet w bardzo rozbudowanych wersjach w obrębie jednego projektu. Dzieje się tak dzięki wprowadzonej możliwości publikowania recenzji i zatwierdzeń.


Zalety i Wady

+ Wiele nowych udogodnień.
+ Możliwość szyfrowania plików.
+ Bardzo szerokie zastosowanie

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Adobe Acrobat Reader 9 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: jan dodano: 2012-09-27 08:30:29
jak zainstalowac program adobe acrobat

Napisał/a: dgj dodano: 2012-09-25 21:53:02
polecam super stroke https://thegamesiedem.fora.pl/ zarejestrujcie si na niej

Napisał/a: martin dodano: 2012-03-23 18:13:28
oh very good

Napisał/a: Helena dodano: 2011-10-08 21:09:45
Jak pliki w PDF ściągnąć na swój komputer np. na pulpit i następnie wydrukować? Proszę o informację krok po kroku. Pozdrawiam i dziękuję

Napisał/a: Helena dodano: 2011-10-08 20:47:39
Jak pliki w PDF ściągnąć na swój komputer np. na pulpit i następnie wydrukować? Proszę o informację krok po kroku. Pozdrawiam i dziękuję

Napisał/a: martix dodano: 2011-08-29 01:31:26
Potzebuję aby mieć mozliwosć odczytania wiadomości z zawartymi plikami pdf

Napisał/a: Marian dodano: 2011-01-17 21:43:10
informacja o przydatności programu

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info