Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
AutoCAD LT 2010 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

AutoCAD LT 2010 logo

AutoCAD LT 2010

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  798,63 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows XP/Vista
 • Producent:
  Autodesk, Inc.
 • Ilość pobrań:
  14110
AutoCAD LT 2010 miniaturka

AutoCAD LT 2010 pobierz!

Opis programu

Program AutoCAD stworzony i rozwijany przez firmę Autodesk, jest programem który służy do dwuwymiarowego oraz także do trójwymiarowego wspomagania projektowania na komputerze. Początkowo program ten był używany jedynie przez mechaników, lecz z czasem został on tak rozpowszechniony, że na dzień dzisiejszy używany jest przez wielu projektantów, w tym na przykład przez architektów. Stało się tak dlatego, że firma Autodesk rozwinęła pierwotne wersje programu AutoCAD o wiele specjalistycznych nakładek, które są świetnym narzędziem do specjalistycznego i kierunkowego projektowania.

Najpopularniejsze nakładki programu AutoCAD to między innymi AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical, Architectural Desktop, Mechanical Desktop i tym podobne, specjalistyczne nakładki. W takich przypadkach program AutoCAD posiada także dołączone specjalistyczne biblioteki z których korzystają poszczególne wersje i nakładki programu, a także i do każdej nakładki dostosowano jednocześnie funkcjonalność i interfejsy, które są najbardziej przydatne w konkretnej branży.

Także dzięki temu, że program AutoCAD posiada tak zwaną otwartą budowę, to wiele firm postanowiło zrobić własne nakładki na tenże właśnie program, dostosowując go do swoich potrzeb, a jako przykład takiego zastosowania można przedstawić program AutoPLANT stworzony przez firmę Rebis, który służy do projektowania instalacji rurowych.

Dzięki temu, że AutoCAD posiada naprawdę wiele wersji językowych, w tym oczywiście także i wersję polskojęzyczną, to jest on doskonałymi do tego bardzo narzędziem używanym przez różnego rodzaju projektantów na całym świecie.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowania programu.
+ Wiele wersji językowych.
+ Wiele specjalistycznych nakładek kierunkowych do danej branży.
+ Otwarta budowa pozwalająca na tworzenie nowych nakładek.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu AutoCAD LT 2010 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: darek dodano: 2011-09-04 12:12:32
dobre program

Napisał/a: lukasz dodano: 2011-04-11 20:45:45
projekty

Napisał/a: lukasz dodano: 2011-04-11 20:26:48
projekty

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info