Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
VSO Image Resizer 3.0.0.140 pobierz - zmiana rozmiaru zdjęć - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

VSO Image Resizer 3.0.0.140 logo

VSO Image Resizer 3.0.0.140

Aktualizacja: 2009-11-6 08:51
 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  5,65 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  VSO Software
 • Ilość pobrań:
  8187
VSO Image Resizer 3.0.0.140 miniaturka

VSO Image Resizer 3.0.0.140 pobierz!

Opis programu

VSO Image Resizer jest to program, który służy do tego, aby można było masowo zmieniać wielkość wybranych plików graficznych. Obsługa tego właśnie programu jest naprawdę niezmiernie prosta, ponieważ jedyne dco wystarczy zrobić, to wybrać format zapisu, jakość rozdzielczość a także i oczywiście folder docelowy, gdzie zmienione pliki powinny być zapisane. Dodatkową funkcją, która jest zresztą bardzo ważna, to możliwość wyboru, czy nowe pliki graficzne mają być nadpisywane na oryginałach, czy też program ma tworzyć zupełnie nowe pliki graficzne.

Dzięki programowi VSO Image Resizer można naprawdę w bardzo krótkim czasie stworzyć na przykład miniaturki zdjęć, które następnie można umieścić w galeriach internetowych. Co więcej, za pomocą programu VSO Image Resizer można także dodawać do każdego zdjęcia znak wodny, w dowolnie wybranym przez nas miejscu na fotografii.

Obsługa programu jest naprawdę bardzo prosta i przyjemna, co więcej dzięki polskiemu menu i dzięki temu, że program VSO Image Resizer posiada naprawdę bardzo prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawet najbardziej początkujący użytkownik nie powinien mieć nawet najmniejszego problemu z tym, aby móc program VSO Image Resizer obsłużyć.

Jeżeli chodzi o wymagania systemowe dla programu VSO Image Resizer to są one stosunkowo naprawdę niewielkie, a co najważniejsze jest to program oparty na licencji FreeWare, co oznacza oczywiście, że jest to program w pełni bezpłatny.


Zalety i Wady

+ Program jest bezpłatny.
+ Bardzo prosta obsługa.
+ Przejrzysty interfejs w języku polskim.
- Program przeznaczony raczej do zastosowań amatorskich.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu VSO Image Resizer 3.0.0.140 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info