Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Paint Shop Pro Photo X2 pobierz - foto shop pro - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Paint Shop Pro Photo X2 logo

Paint Shop Pro Photo X2

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  101.6 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP
 • Producent:
  Corel Corporation
 • Ilość pobrań:
  6382
Paint Shop Pro Photo X2 miniaturka

Paint Shop Pro Photo X2 pobierz!

Opis programu

Corel Paint Shop Pro jest to naprawdę jeden z najlepszych programów służących do tworzenia oraz do obróbki plików graficznych oraz zdjęć. Prawdę mówiąc, to program ten w coraz to nowych wersjach może coraz skuteczniej zastąpić inne, profesjonalne i do tego drogie programy do obróbki plików graficznych.

Najnowsza wersja programu Corel Paint Shop Pro posiada bardzo wiele opcji do edycji tekstu, dodatkowe filtry których wcześniej niestety nie było, a także zastosowano możliwość optymalizacji grafik, co jest wymienieniem jedynie niektórych nowych możliwości najnowszej wersji Corel Paint Shop Pro. Co więcej dołączono tu także aplikację Animation Shop, która służy jak sama nazwa wskazuje, do tworzenia animacji, bannerów i tym podobnych rzeczy.

Dzięki temu, że bezpośrednio do programu można importować dane z kamer cyfrowych, ze skanera czy też innych tego typu urządzeń, możliwe jest naprawdę szybki i do tego szerokie zastosowanie tegoż programu.

Dodatkowym atutem najnowszej wersji Corel Paint Shop Pro jest prędkość jego działania, z czym wcześniejsze wersje miały problem. Można zdecydowanie szybciej oglądać i naprawiać fotografie w programie, co wcześniej zajmowało czasami zbyt wiele czasu. Dodatkowo zastosowano szereg nowych, bardzo przydatnych funkcji i ulepszono wiele starych funkcji programu, dzięki czemu jego praca jest teraz naprawdę bardzo wydajna i szybka.

Program Corel Paint Shop Pro posiada bardzo przyjazny i do tego przejrzysty interfejs, dlatego też nawet początkujący użytkownik poradzi sobie z obsługą podstawowych opcji programu.


Zalety i Wady

+ Przyjazny interfejs.
+ Program jest odpowiedni nawet dla początkujących użytkowników.
+ Bardzo szerokie zastosowanie.
+ Wydajny i szybki.
- Program jest odpłatny, choć i tak jest zdecydowanie tańszy niż słynne programy do obróbki graficznej.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Paint Shop Pro Photo X2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: janka dodano: 2012-08-28 23:04:01
zdięcia

Napisał/a: Marinus dodano: 2011-07-20 13:52:48
Myślę że warto też czasem pobawić się różnego rodzaju aplikacjami które można wykorzystać do obróbki zdjęć. Ja na przykład ostatnio przerabiałem zdjęcia w tym programie http://www.klub.dilmah.pl/scrapbook/

Napisał/a: sq dodano: 2011-02-27 10:41:00
wefweafwe

Napisał/a: becia dodano: 2010-08-27 23:51:33
hej

Napisał/a: MARYSIA dodano: 2010-08-01 17:39:57
przeróbka zdjęć

Napisał/a: sasuke dodano: 2010-07-07 19:20:21
bankowy0@op.pl

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info