Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
PhotoFiltre 6.3.2 download - program do obrobki zdjec - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

PhotoFiltre 6.3.2 logo

PhotoFiltre 6.3.2

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Antonio Da Cruz
 • Ilość pobrań:
  16912
PhotoFiltre 6.3.2 miniaturka

PhotoFiltre 6.3.2 pobierz!

Opis programu

Aplikacja PhotoFiltre jest w pełni darmowym programem służącym do obróbki grafiki. Dedykowany jest on wyłącznie edycji i nie dokonamy w nim realizacji projektu od podstaw. Dużym minusem programu, jest brak obsługi warstw. Posiada on za to inna bardzo dobrą funkcję, a mianowicie przetwarzanie plików graficznych w trybie wsadowym. Dzięki tej opcji możliwe jest automatyczne przetworzenie plików graficznych w zadany sposób, nawet przy dużej ilości  plików, a jednocześnie krótkim czasie operacji.

Za pomocą PhotoFiltre dokonamy praktycznie wszystkich podstawowych zadań edycyjnych. Możliwe są zmiany ustawień kontrastu, nasycenia oraz jasności. Dodatkowo program oferuje zestaw typowych filtrów, które mogą być stosowane jednocześnie w obrębie jednego projektu. Aplikacja nadaje się do obróbki zdjęć, w momencie kiedy nasze wymagania nie są zbytnio wygórowane. Z platformy PhotoFiltre dokonamy także operacji w zakresie docinania, zmian rozmiarów oraz podobnych operacji, przykładowo stosowanie odbicia lustrzanego czy obrót grafiki.

Mocną stroną programu jest obsługa najbardziej znanych typów plików. Z powodzeniem odtwarzane są formaty EPS, TIFF, JPG czy BMP. Dodatkowo aplikacja potrafi pracować z plikami PSD i PSP, czyli dedykowanymi typami dla Adobe Photoshop oraz Paint Shop Pro. Możliwości w zakresie obsługiwanych typów plików możemy rozszerzyć odpowiednimi wtyczkami.

Rozszerzenia funkcjonalności programu, przykładowo w kontekście większej ilości obsługiwanych typów czy nowych filtrów i efektów, można dokonać poprzez implementacje wtyczek, które możemy ściągnąć na domowej stronie projektu. Na stronie domowej znajdziemy także wprowadzenie do obsługi programu oraz zestaw dodatkowych filtrów i efektów.


Zalety i Wady

+ małe rozmiary i stabilne działanie
+ możliwość przetwarzania w trybie wsadowym
+ obsługa plików PSD i PSP
+ duża ilość filtrów i efektów
+ możliwość rozszerzenia funkcjonalności poprzez wtyczki
+ rozpowszechniany na darmowej licencji
- brak obsługi warstw
- pozwala jedynie na zadania edycyjne

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu PhotoFiltre 6.3.2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: xd dodano: 2019-02-05 08:28:47
co robicie bo ja teraz uczę się informatyki xd

Napisał/a: wikas dodano: 2019-02-05 08:25:11
xdddddddddddd

Napisał/a: S n i k e r s dodano: 2012-02-02 18:04:20
p

Napisał/a: tula dodano: 2012-01-11 21:23:59
jest spoko, ja sciagnelam ta najnowsza wersje i mi odpalila po polsku, tylko ze ogolnie strasznie wolno mi sie to wlacza... tak ze tez mnie strzela, jak mam o zrobienia tylko zmniejszyc zdjecie zeby miec na awatara gdzieś to wchodzę na internetowy program do obróbki fot i mam spokój w pół minuty zrobione.. np tu ten, http://www.klub.dilmah.pl/scrapbook/ daje rade. ktos wie czemu mi ten photofiltre tak wolno odpala? moj komputer nie jest zapchany ani przestarzaly ;(

Napisał/a: :P dodano: 2011-02-17 16:50:49
jak się ustawia język polski bo ja mam po angielsku, próbowałam to uruchomić po polsku ze 100 razy, i mi już się krew gotuje, pomóżcie pliss bo zaraz oszaleje i wy***** ten komputer za okno

Napisał/a: Marisa dodano: 2010-12-18 15:09:47
jak pobrać program photoshop CS3 lub photoshop elements 7.0

Napisał/a: alicja dodano: 2010-10-15 11:12:47
ja gupuje

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info