Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
English Translator 3.0 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

English Translator 3.0 logo

English Translator 3.0

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  17MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP
 • Producent:
  Techland
 • Ilość pobrań:
  2439
English Translator 3.0 miniaturka

English Translator 3.0 pobierz!

Opis programu

English Translator 3.0 jest to program służący do tłumaczenia jeżyka angielskiego. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie programów tłumaczących, który może być używany zarówno przy tłumaczeniach amatorskich jak i przy profesjonalnych tłumaczeniach.

Program posiada wbudowany słownik polsko ? angielskie i angielsko ? polski, który zawiera aż 660 tysięcy tłumaczeń, 3,3 miliona form fleksyjnych oraz aż 140 tysięcy różnych fraz, dzięki czemu program English Translator 3.0 jest jednym z najbardziej rozbudowanych programów tego typu dostępnych na rynku.

Za pomocą aplikacji, która oferuje aż 34 konteksty tematyczne można określić wiele przydatnych danych i funkcjo, które niewątpliwie wpłyną korzystnie na jakość tłumaczonego tekstu. Co więcej możliwe przy tłumaczeniu jest wybranie także i kilku kontekstów jednocześnie.

Program English Translator 3.0 posiada także wbudowaną aplikację Internet Translator, która pozwala na bezproblemowe tłumaczenie stron anglojęzycznych.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie.
+ Niewielkie wygania systemowe.
+ Stosunkowo niewysoka cena pełnej wersji programu.

- Program nie nadaje się dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu English Translator 3.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info