Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0 logo

Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  18,31 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
 • Producent:
  L.K. Avalon
 • Ilość pobrań:
  3250
Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0 miniaturka

Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0 pobierz!

Opis programu


Program o nazwie SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i ogród jest to aplikacja służąca do samodzielnego projektowania wnętrz. Dzięki niemu można jednocześnie zaprojektować dom, jego wnętrze a nawet także i ogród.

Projektowanie możliwe jest od samych podstaw, ścian i dachu, a także można za jego pomocą projektować także i szczegóły wykończeniowe i wyposażenia wnętrz i dodatkowo także program umożliwia nawet zaprojektowanie przydomowego ogrodu.

Dzięki temu, że aplikacja SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i ogród dysponuje biblioteką, zawierającą aż 2800 elementów wyposażenia wnętrz, oraz roślin i dekoracji. Co więcej dzięki programowi można analizować pomieszczenia i na tej podstawie projektować wystrój wnętrza i ogrodu. Program tworzy naprawdę bardzo realistyczne wizualizacje dzięki temu, że korzysta z profesjonalnej technologii Helios32 Radiosity Renderer.


Zalety i Wady

+ Niewielkie wymagania systemowe.
+ Prosty interfejs.
+ Szerokie możliwości programu.
- Tylko kierunkowe zastosowanie.
- Niezbyt wiele elementów wyposażenia wnętrz w bibliotece.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Zaprojektuj Dom, Wnętrze i Ogród 2.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info