Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01 logo

Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  11.2 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, NT
 • Producent:
  Grupa33
 • Ilość pobrań:
  2182
Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01 miniaturka

Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01 pobierz!

Opis programu

Aplikacja jest programem, którego zadaniem jest przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B w kontekście teoretycznym. Zawiera się w nim 487 pytań testowych wraz z odpowiedziami. Tryb testu odbywa się w formie losowej, dlatego eliminowana jest możliwość zapamiętywania odpowiedzi w formie seryjnej. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania system wykazuje od automatycznie wskazuje wyniki oraz podsumowuje przebieg testu.

Program ma na celu także oddanie realizmu prawdziwego przebiegu testu. Wszelkie ważne kwestie z prawdziwego testu są odzwierciedlone w schemacie działania programu. Używany jest zarówno dla adeptów, którzy mają podejść do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, jak i doświadczonych kierowców ze stażem w celu odświeżenia wiedzy. W czasie rozwiązywania testu spotkamy się z takimi elementami jak wybór trzech odpowiedzi, mierzony czas dla każdego pytania, fotografie, grafiki oraz zakres numeracji pytań.


Zalety i Wady

+ realistyczne oddanie schematu działania prawdziwego egzaminu
+ sprawne i stabilne działanie

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Prawo Jazdy - Kategoria B 1.01 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: stanislawa dodano: 2010-06-11 23:25:21
dziekuje za program

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info