Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Matlab 7.7 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Matlab 7.7 logo

Matlab 7.7

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  Mathworks
 • Ilość pobrań:
  11221
Matlab 7.7 miniaturka

Matlab 7.7 pobierz!

Opis programu

Aplikacja jest programem, który pozostaje interaktywnym środowiskiem do opracowywania obliczeń naukowych oraz inżynierskich. Dodatkowo możliwe jest dokonywanie w jego zakresie symulacji komputerowych.

Początkowo aplikacja przeznaczona była do numerycznego obliczania macierzy, jednak dzisiejszy rozwój programu umożliwia o wiele więcej operacji. Znacznie rozszerzone opcje możemy uzyskać korzystając z szeroko dostępnych bibliotek lub korzystając z własnych napisanych funkcji za pomocą dedykowanego języka programowania.

Program umożliwia rysowanie wykresów dwu i trójwymiarowych. Możliwe jest także opracowywanie wizualizacji wyników obliczeń przedstawianych jaki grafiki statystyczne lub animacje. Mocną stroną programu jest możliwość pobierania danych z urządzeń zewnętrznych za pomocą portów komputera.


Zalety i Wady

+ interaktywne środowisko programistyczne
+ możliwość rozbudowy własnego GUI
+ dostępność na zdecydowaną większość platform systemowych
+ możliwość importu z plików oraz urządzeń zewnętrznych
+ współpraca z kompilatorem C i C++
- konieczność nauki języka matlab
- potrzebna dość rozbudowana wiedza informatyczna do skorzystania z pełni opcji

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Matlab 7.7 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info