Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Angielski - Mówisz i rozumiesz pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Angielski - Mówisz i rozumiesz logo

Angielski - Mówisz i rozumiesz

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  36.4 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
 • Producent:
  Edgard
 • Ilość pobrań:
  1809
Angielski - Mówisz i rozumiesz miniaturka

Angielski - Mówisz i rozumiesz pobierz!

Opis programu

Angielski ? Mówisz i rozumiesz jest to przyjazny kurs multimedialny do nauki języka angielskiego, który został stworzony przez firmę Edgard Multimedia. Jest to następca programu o nazwie Angielskie w pigułce, który został wzbogacony w nowe funkcje i możliwości.

Program jest dedykowany dla osób początkujących naukę języka angielskiego, a także i dla osób, które chcą w szybki sposób przypomnieć sobie podstawy tego właśnie języka. Dzięki programowi można nauczyć się tysiąca pięciuset podstawowych słów i wyrażeń, które są bardzo przydatne w życiu codziennym.

Program doskonale tłumaczy podstawy języka, włączając w to także najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Angielski ? Mówisz i rozumiesz posiada także specjalnie opracowane ćwiczenia w różnych typach, co również skutecznie ułatwia naukę podstaw tegoż właśnie języka, a także i posiada analizator wymowy w formie graficznej, dzięki czemu można także doskonalić mówienie i co jest pomocne w przypadku rozumienia ze słuchu. Program Angielski ? Mówisz i rozumiesz posiada także wbudowany słownik języka angielskiego zawierający około 5000 haseł.


Zalety i Wady

+ Przyjazny interfejs użytkownika.
+ Stosunkowo szerokie zastosowanie.
+ Niska cena kursu.
+ Niewielkie wymagania systemowe.
- Kurs przeznaczony jest jedynie dla osób początkujących naukę języka.
- Mało rozbudowany słownik.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Angielski - Mówisz i rozumiesz - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info