Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Mistrz Klawiatury 2 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Mistrz Klawiatury 2 logo

Mistrz Klawiatury 2

 • Licencja:
  Demo
 • Rozmiar:
  9.95 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Nahlik Soft
 • Ilość pobrań:
  2184
Mistrz Klawiatury 2 miniaturka

Mistrz Klawiatury 2 pobierz!

Opis programu

Mistrz Klawiatury 2 jest to nowa wersja znanego już programu służącego do nauki obsługi klawiatury komputerowej. W nowej wersji zastosowano zupełnie odmienną metodykę nauczania na przykład za pomocą gier. Twórcą tej metodyki jest Stanisław Barańczak, który jest profesjonalistą w tej dziedzinie, dzięki czemu kurs nauki pisania Mistrz Klawiatury 2 jest uznawany za profesjonalny.

Program umożliwia wybór różnych scenariuszów kursów nauczania co gwarantuje doskonałą naukę według własnego uznania. Dzięki programowi Mistrz Klawiatury realnie można w kilka tygodni nauczyć się pisać na klawiaturze komputerowej w trybie bezwzrokowym, a także pisanie po przejściu kursu będzie szybkie i bezbłędne.

Dzięki aplikacji Mistrz Klawiatury 2 można przez szybkie i bezbłędne pisanie na klawiaturze realnie zwiększyć prędkość i wydajność swojej pracy, co niejednokrotnie jest bardzo ważne przy pracach biurowych i nie tylko, poza tym umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze może być pomocna w znalezieniu pracy, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne.


Zalety i Wady

+ Przejrzysty interfejs użytkownika.
+ Wiele scenariuszy nauczania do wyboru.
+ Program jest profesjonalnym kursem do nauki szybkiego pisania na klawiaturze.
+ Aplikacja jest bezpłatna.
- Aplikacja nie nadaje się do początkowej nauki pisania na klawiaturze.
- Konieczność poświęcenia czasami niemałej ilości czasu na ćwiczenie z programem.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Mistrz Klawiatury 2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info